Loading...

Feribottan Yolcuların Gözü Önünde Baraja Atladı

Asayiş 2 Ağustos 2017 10:01
Videoyu Aç Feribottan Yolcuların Gözü Önünde Baraja Atladı
A
a

Tunceli'nin Pertek İlçesi'nde 55 Yaşındaki Mustafa Akay İsimli Vatandaş, Kimliği İle Eşinin Cep Telefonunun Yazılı Olduğu Kağıdı Bıraktıktan Sonra Feribottan Keban Baraj Gölü'ne Atlayarak İntihar Etti.

Tunceli’nin Pertek ilçesinde bindiği feribotta kimliği ile eşinin cep telefonu numarasının yazılı olduğu kağıdı bıraktıktan sonra Keban Baraj Gölü’ne atlayan şahsı arama çalışması başlatıldı.
Edinilen bilgiye göre, Elazığ tarafından Tunceli’nin Pertek ilçesine doğru hareket eden feribotta bulunan Tunceli’nin Hozat ilçesi doğumlu Erdoğan Akay (55), feribotun karadan 300 metre uzaklaşmasının ardından kimliği ile eşinin cep telefonu numarasının yazılı olduğu kağıdı oturduğu banka bıraktı. Akay, daha sonra yolcuların şaşkın bakışları arasında Keban Baraj Gölü’ne atladı. Akay suya batarak kaybolurken, vatandaşlar durumu jandarmaya haber verdi. Olay yerinde askeri botla ve balıkçı kayıkları ile arama yapıldı ancak Akay’a şuana kadar ulaşılamadı. Şahsın bulunması için olay yerine dalgıçlar gönderildi. Erdoğan Akay’ın Karayolları’ndan emekli olduğu ve Mersin’de ikamet ettiği öğrenildi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat