FETÖ'cüleri temizleyin

Siyaset 1 Ekim 2016 18:49
Videoyu Aç FETÖ'cüleri temizleyin
A
a

Ak Parti kadrolarında FETÖ’cü varsa mutlak temizlenmesi gerektiğini söyleyen Ak Partili Karaca, “Bu olaylarda siyasi rant elde etmek isteyenlerin Allah belasını versin” dedi.

Ak Parti Mudanya İlçe Başkanlığı'nın genişletilmiş divan toplantısına katılan Bölge Koordinatörü Harun Karaca, "Teşkilatlarınızda FETÖ'cü varsa ve halen temizlenmiyorsa bunlardan birinci derecede il ve ilçe başkanları ile teşkilat başkanları sorumludur. Bize söyleyin, gerekeni yaparız" dedi. 
Mudanya'ya 4 ay önce atanan Dr. A. Murat Ünal yönetimindeki Ak Parti Mudanya İlçe Başkanlığı'nın ilk, teşkilatın ise 40. Danışma Meclisi toplantısı, Uğur Mumcu Kültür Merkezi'nde yoğun bir katılımla gerçekleşti. Danışma Meclisi'ne; Ak Parti Bölge Koordinatörü İstanbul 3. Bölge Milletvekilli Harun Karaca ve İl Başkanı Cemalettin Torun'un yanı sıra Bursa Milletvekilleri Muhammed Müfit Aydın, Hakan Çavuşoğlu, İsmail Aydın, Osman Mesten, Zekeriya Birkan, Büyükşehir Belediye Başkanvekili Şükrü Köse, İl Kadın Kolları Başkanı Gülten Kapıcıoğlu, Güzelyalı eski belediye başkanı Selçuk Mutlu, eski milletvekili İsmet Su, sivil toplum örgütü temsilcileri ve partililer katıldı.
YEREL SEÇİM ÖZELEŞTİRİSİ
Ak Parti Mudanya İlçe Başkanı Dr. A. Murat Ünal yaptığı konuşmada, 4 ay önce göreve geldikleri süreç içerisinde kendilerine gösterilen teveccüh ve teşkilatının özverili çalışmalarından dolayı üyelerine teşekkür etti. Son yerel seçimlerin kaybedilmesiyle ilgili özeleştirilerde bulunan Başkan Ünal, "Hatayı başkalarında aramanın anlamı yok. Biz kendimiz yanlış yaptık. Teşkilat mensupları olarak gereken önemi vermedik. Ancak bundan sonraki süreçte bize oy verenin, vermeyenin hiç önemi yok. Bu bayrak altında ülkenin birlik beraberliğe ihtiyacı var. Ak Parti'nin kuruluş felsefesiyle sorunu olmayan herkesin hizmetindeyiz. Onların dertleriyle dertlenmek bizim teşkilatımızın birinci önceliğidir. 2019'da Mudanya'yı tekrar Ak Parti belediyeciliği ve hizmet kervanıyla buluşturacağız" diye konuştu.
MUDANYA ÖNEMLİ HİZMET AYAĞIMIZ
Bursa Büyükşehir Belediye Başkanvekili Şükrü Köse ise, yerel yönetim olarak hizmetlerin eşit şekilde yararlanılması hedefiyle çalıştıklarını belirterek, Mudanya'nın 17 ilçe arasında en önemli hizmet ayaklarından biri olduğunu söyledi. Özellikle sahillerin konusunda önemli çalışmalar neticesinde güzel sonuçlar aldıklarını ifade eden Köse, bugüne kadar ilçeye Mudanya Belediyesi bütçesinin iki katı kadar yatırım yaptıklarını, yatırımlara hızla devam edeceklerini vurguladı.
15 TEMMUZ TEŞEKKÜRÜ
Danışma Meclisi'ne katılan milletvekilleri adına söz alan Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu ile Ak Parti Bursa İl Başkanı Cemalettin Torun, 15 Temmuz'da yaşanan kalkışmanın ardından teşkilatların diriliğine dikkati çekti. 15 Temmuz'daki hain kalkışmada teşkilatların göstermiş olduğu birlik, beraberlik ve dayanışmaya teşekkür eden Ak Parti Bölge Koordinatörü ve İstanbul 3. Bölge Milletvekili Harun Karaca, "15 Temmuz olaylarında belki kolumuzu, bacağımızı, canımızı verdik ama onurumuzu hainlere vermedik. Çünkü Cumhurbaşkanımızın dediği gibi 'artık eski Türkiye' olmadığı gibi, eski Cumhurbaşkanı, eski Başbakan'da yok" dedi.
BARINDIRMAYACAĞIZ
Teşkilat olmanın önemine vurgu yapan Karaca partililere seslenerek, "Ak Parti'de FETÖ'cüler var genellemelerinden kaçının. Teşkilatlarımızda FETÖ'cü varsa ve halen temizlenmiyorsa birinci derecede il ve ilçe başkanları ile teşkilat başkanları sorumludur. Biz, gerekeni yapıyoruz. Bırakın FETÖ'cüleri Ak Parti'de barındırmayı, Türkiye'de barındırmayacağız. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın. Ak Parti'de FETÖ'cü milletvekili yoktur. Varsa söyleyin, gereğini yapalım. Zalime merhamet mazluma en büyük ihanettir. Bu olaylarla siyasi rant elde etmek isteyenlerin Allah belasını versin" diye konuştu. 
Toplantı daha sonra, basına kapalı bölümünde ise soru cevap yapılarak, dilek ve temenniler bölümüyle sona erdi.
 
1000
icon
lighthearted 1 Ekim 2016 19:33

biz de inandık. sahil boyunu kendi partililerinize peşkeş çekmiştiniz. mudanyayı bir daha siz rüyanızda görürsünüz. rodoslular iş başında

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat