Fetö’Nün Suikast Timi Davasında Jandarmadan Minübüslü Önlem

Asayiş 17 Temmuz 2017 21:01
Videoyu Aç Fetö’Nün Suikast Timi Davasında Jandarmadan Minübüslü Önlem
A
a

Muğla 2’Nci Ağır Ceza Mahkemesinde Devam Eden Cumhurbaşkanına Suikast Timinde Duruşmalara Çıkmakta Direnen Ve Araçtan İnmeyen Sanıklar, Jandarma Tarafından Alınan Önlem İle Otobüs Yerine Minibüs İle Taşınmaya Başlandı.

15 Temmuz darbe girişiminde Marmaris’te Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kaldığı otele saldırıda bulunan FETÖ’nün suikast timi üyelerinin duruşmalara katılmamak için araçlardan inmemesi üzerine jandarma, sanıkları daha küçük araçlar ile taşımaya başladı.
Aralarında Tezcan Kızılelma, Yücel Ekizoğlu, Şükre Seymen ve Enesen Yılmaz gibi isimlerin bulunduğu sanıkların duruşma salonuna gitmemek için araçlardan inmekte direnmesi üzerine otobüs yerine minibüsler kullanılmaya başlandı. Darbeciler, duruşma salonuna otobüs yerine Ceza Tevkif Evleri Genel Müdürlüğüne ait minibüsler ile getirildi ve duruşma sonunda yine minibüs ile cezaevine nakledildiler. Bugün yapılan duruşmada sanıklar ile ilgili ortaya konan belgeler hakkında sanıklar savunmalarını yaptı. Sanıkların savunmalarının alınmasına yarın da devam edilecek.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
duyurular DUYURULAR 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat