Loading...

Fırat Çakıroğlu Salihli’De Dualarla Anıldı

Türkiye 20 Şubat 2018 19:16
Videoyu Aç Fırat Çakıroğlu Salihli’De Dualarla Anıldı
A
a

2015 Yılında Ege Üniversitesinde Çıkan Olaylarda Hayatını Kaybeden Fırat Yılmaz Çakıroğlu, Ölümünün Üçüncü Yıldönümünde Manisa’Nın Salihli İlçesi Ülkü Ocakları Tarafından Düzenlenen Programla Anıldı.

2015 yılında Ege Üniversitesinde çıkan olaylarda hayatını kaybeden Fırat Yılmaz Çakıroğlu, ölümünün üçüncü yıldönümünde Manisa’nın Salihli ilçesinde Ülkü Ocakları tarafından düzenlenen programla anıldı.
Musa Şentürk başkanlığındaki Salihli Ülkü Ocakları tarafından Türk Ocakları Meydanı’nda gerçekleştirilen programda, Fırat Çakıroğlu’nun bulunduğu fotoğraflardan oluşan sergi açılırken, ayrıca Çakıroğlu anısına lokma hayrı yapıldı. Lokma hayrı ve fotoğraf sergisine başta Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Belediye Başkan Yardımcıları Nuri Kaya, Mahmut Süreyya Karaoğlu, İbrahim Karaca ve Ali Rıza Ünveren, MHP Salihli İlçe Başkanı Mehmet Akın, belediye meclis ve daire müdürleri, parti ve ocak mensupları ile çok sayıda vatandaş katıldı. Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nu rahmet ve minnetle andıklarını ifade eden Ülkü Ocakları Başkanı Musa Şentürk, “Bugün kardeşimiz Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun şehadetinin 3. yıldönümündeyiz. Şehidimiz Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nu vefatının yıldönümünde rahmet ve minnetle anıyoruz. Salihli Ülkü Ocakları olarak Çakıroğlu kardeşimiz anısına lokma hayrı yapıp dua ettik. Seni hiçbir zaman unutmayacağız, unutturmayacağız” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat