Loading...

Formalarıyla “Çukur Köyümüz, Mustafa Kemal Atamız” Mesajı Verdiler

Türkiye 18 Mayıs 2018 13:09
Videoyu Aç Formalarıyla “Çukur Köyümüz, Mustafa Kemal Atamız” Mesajı Verdiler
A
a

Isparta Merkeze Bağlı Çukur Köyü Orta Okulu Öğrencileri, Denizli’De Katıldıkları Dart Bölge Grup Müsabakaları’Nda Birinciliği Göğüslerken, Giydikleri Tshirt İle İsimlerinden Çok Söz Ettirdiler.

Isparta merkeze bağlı Çukur Köyü Ortaokulu öğrencileri, Denizli’de katıldıkları Dart Bölge Grup Müsabakaları’nda birinciliği göğüslerken, formalarındaki ’Çukur’ dizisi sembolu Atatürk silüeti ile dikkat çekti.
Isparta merkeze bağlı Çukur Köyü Ortaokulu, Denizli’de yapılan Dart Bölge Grup Müsabakaları’nda birinci olarak Türkiye Şampiyonası’na katılmaya hak kazandı. Haziran ayında Antalya Kemer’de düzenlenecek olan Dart Okullar Arası Türkiye Şampiyonası’na katılma hakkı elde eden Çukurlu öğrenciler, 20 okul arasından şampiyon olarak çıkmayı hedefliyor. Bir köy okulu olarak darttaki başarılarıyla adından söz ettiren Çukur Köyü Ortaokulu öğrencileri, bunun yanı sıra müsabakalarda giydikleri formalarla da dikkatleri üzerinde topladı.
Son dönemde büyük izleyici kitlelerine ulaşan ‘Çukur’ dizisinden esinlenen öğrenciler, dizinin sembolü olan ve üzerinde “<...>” simgesi ile Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün silüeti bulunan beyaz formalarla madalya törenine çıktı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat