FUARIN GÖZDESİ OSMANGAZİ

Bursa 8 Eylül 2017 21:49
Videoyu Aç FUARIN GÖZDESİ OSMANGAZİ
A
a

Osmangazi Belediyesi’nin hayata geçirdiği örnek projelerden biri olan Soğanlı Kentsel Dönüşüm projesi, Türkiye Emlak Müşavirleri Federasyonu tarafından düzenlenen, Ankara’nın ilk ve tek emlak fuarı olan CNR Emlak Ankara Fuarı’nın gözdesi oldu.

Osmangazi Belediyesi’nin hayata geçirdiği örnek projelerden biri olan Soğanlı Kentsel Dönüşüm projesi, Türkiye Emlak Müşavirleri Federasyonu tarafından düzenlenen, Ankara’nın ilk ve tek emlak fuarı olan CNR Emlak Ankara Fuarı’nın gözdesi oldu. Türkiye Emlak Müşavirleri Federasyonu Başkanı Hacı Ali Taylan, başarılı bir organizasyona imza attıklarını belirterek, Osmangazi Belediyesi hayata geçirdği Soğanlı Kentsel Dönüşüm Projesi’nin fuarın gözdesi olduğunu söyledi.

“TÜRKİYE’YE ÖRNEK PROJE”

Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, Osmangazi Belediyesi’nin standını ziyaret etti. Soğanlı Kentsel Dönüşüm Projesi’nden övgüyle söz eden ve Başkan Mustafa Dündar’ı kutlayan Ceylan, “Proje, zemin artı 5 kat olan yüksekliği, yeşil alanları ve sosyal donatı alanlarıyla, Türkiye’ye örnek olacak kentsel dönüşüm projelerinden biri. Her yönüyle örnek alınacak son derece başarılı bir proje” dedi.

PLANLI VE MODERN BİR ŞEHİR

Standı inceleyen Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Fatma Varank da  Osmangazi Belediyesi’ni kutladığını ifade ederek, “Bu projenin diğer belediyelerimizin gerçekleştireceği kentsel dönüşüm projelerine de örnek olmasını diliyorum” dedi. Belediye Başkanı Mustafa Dündar da “Olası bir deprem felaketine karşı bu çalışmaları başlattık, yeni, planlı ve modern bir şehir inşa ediyoruz” diye konuştu.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat