Loading...

GEMLİK’TE ALTIN HİZMET

Bursa 10 Haziran 2018 21:24
Videoyu Aç GEMLİK’TE ALTIN HİZMET
A
a

Sağlık Bakanlığı tarafından Gemlik Cihatlı Mahallesi Mevkii'ne yaptırılan 261 yataklı yeni Gemlik Devlet Hastanesi düzenlenen törenle hizmete açıldı.

Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz hastanenin tüm donanımları ve birimleriyle Gemlik vizyonuna yakışır bir kaliteye sahip olduğunu, ilçe ve bölge halkının ihtiyaçlarını karşılayacak büyüklükte olduğunu söyledi.  “İnsanı yaşat ki devlet yaşasın” düsturuyla hareket eden Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ekibi gece gündüz arı gibi çalışarak ülkesine ve şehirlerine dev eserler kazandırıyor. Bu günde altın hizmetlere bir yenisini daha eklemenin mutluluğunu yaşıyoruz” diye konuştu.
“ARTIK ÇİFT BAŞLILIK BİTTİ”
Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, “Yeni Devlet Hastanesi’nin hayırlı hizmetler vermesini dileyerek, “Böyle bir ana şahitlik etmek benim için onur ve gurur” dedi. Tüm ilçelerde hizmet yağmuru olduğunu dile getiren Başkan Aktaş, böylesine güzel hizmetleri yapsa yapsa AK Parti yapar, diğerleri anca muhabbetini yapar” diye konuştu. Son olarak söz alan Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu da, “Hükümet etme modelimiz bundan sonra Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi. Artık çift başlılık bitti” dedi.  
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat