Loading...

Gky-Der’Den Başkan Gürsoy’A Ziyaret

Türkiye 8 Aralık 2017 10:41
Videoyu Aç Gky-Der’Den Başkan Gürsoy’A Ziyaret
A
a

Bitlis'in Adilcevaz İlçesinde Faaliyet Gösteren Girişim, Kültür Ve Yardımlaşma Derneği (Gky-Der) Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Başkanı Necati Gürsoy’U Ziyaret Etti.

Bitlis’in Adilcevaz ilçesinde faaliyet gösteren Girişim, Kültür ve Yardımlaşma Derneği (GKY-DER) Yönetim Kurulu üyeleri, Belediye Başkanı Necati Gürsoy’u ziyaret etti.
Dernek Başkanı Avukat Kadir Köstekçi öncülüğünde Başkan Gürsoy’u makamında ziyaret eden dernek üyeleri, yaptıkları çalışma ve projeler hakkında bilgiler verdi. Başkan Necati Gürsoy, ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade ederek, “Çok heyecanlı ve çalışkan bir ekibiniz var. Çalışmalarınızı yakından takip ediyorum. Hep birlikte ileriye dönük projeleri hayata geçirip bu güzelim ilçemizi hak ettiği yere getirelim. İlçemiz ve halkımız her şeyin en güzelini hak ediyor. Belediye olarak kısıtlı imkânlarımıza rağmen ilçemize bir şeyler yapmanın gayreti içerisindeyiz. İnşallah her konuda hep birlikte hareket ederek ilçemizi kalkındıracağız. Yapacağınız proje ve çalışmalarda her zaman bu ekibin yanında olduğumu belirtmek istiyorum” dedi.
Girişim, Kültür ve Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Avukat Kadir Köstekçi ise, dernek olarak çeşitli projeler hazırladıklarını ifade ederek, “Adilcevazlı gençler olarak ilçemiz için bazı projeler hazırladık. Bunlardan en önemlisi, ilçemizin tanıtımı için büyük önem taşıyan bir kısa film çekerek bunu ulusal yarışmalara gönderdik ve bu sayede sinema yönetmenlerinin ilgisini ilimize ve ilçemize çekmeye çalışıyoruz. Bunu başarabilirsek ilçemizde çekilecek bir film sayesinde buraya önemli ölçüde turist gelecektir ve bu da ilimiz ve ilçemiz ekonomisine katkılar sağlayacaktır. Ayrıca dernek olarak birde spor kulübü kurduk. Bu kulüp dalgıçlık, okçuluk, halk oyunları, güreş ve su sporları gibi birçok alanda hizmet verecek. Spor kulübümüz bünyesinde kurduğumuz voleybol takımı sayesinde de ilçemizin tanıtımına katkı sağlayacağız. Bu projelerimizi hayata geçirmek konusunda bizlere destek vereceğinizden şüphemiz yoktur. Yapacağımız projelerde birlikte hareket edersek ilçemiz için güzel şeyler yapılacağı kanaatindeyim” dedi.
Dernek yetkilileri, Başkan Necati Gürsoy’a üzerinde isminin yazılı olduğu GKY-DER Spor Kulübünün forma ve atkısını hediye etti.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat