GÜRSU Belediye ile PERDER el ele

Gürsu 11 Kasım 2016 19:08
Videoyu Aç GÜRSU Belediye ile PERDER el ele
A
a

Gürsu Belediyesi’nce gerçekleştirilen sosyal hizmetler, PERDER işbirliğiyle daha da güçlendi. Bursa Perakendeciler Derneği Başkanı Haşim Kılıç ve yönetimiyle bir araya gelen Belediye Başkanı Mustafa Işık, PERDER’le yardım hizmetlerinin daha etkin hale getirildiğini belirtti.

Belediye Başkanı Mustafa Işık’ı makamında ziyaret eden Bursa Perakendeciler Derneği Başkanı Haşim Kılıç ve yönetim kurulu üyeleri, sosyal belediyecilik hizmetleri çerçevesinde işbirliği imkanlarının daha da geliştirilmesi konusunu görüştü. Sosyal hizmetlere olan duyarlılık ve destekleri için Kılıç’a teşekkür eden Belediye Başkanı Mustafa Işık, “PERDER ve çeşitli kuruluşların desteğiyle oluşturulan ve hizmet verilmekte olan Şefkat Mağazamızla, belediyemizce yürütülen sosyal yardım hizmetleri, daha etkin ve sistemli hale getirildi. İlçemizdeki ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza yardım yapmak amacıyla oluşturduğumuz Şefkat Mağazamız, Gürsu Kaymakamlığı, hayırsever kuruluş ve şahısların da desteğiyle önemli bir ihtiyaca cevap veriyor. Destek veren firma ve şahıslara duyarlılıklarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
PERDER Başkanı Haşim Kılıç ve yönetim kurulu üyeleri, sosyal sorumluluk projelerinde işbirliği yapmaktan memnun olduklarını belirtti.   
ŞEFKAT MAĞAZASI
Gürsu Belediyesi sosyal yardım hizmetleri kapsamında oluşturulan Şefkat Mağazası ile ihtiyaç sahibi vatandaşlara gıda, giyecek ve temizlik ürünleri yardımı yapılıyor. Gürsu Kaymakamlığı’nın desteğiyle temin edilen kıyafetlerin yanı sıra Gürsu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Sosyal Hizmetler Birimi tarafından sağlanan gıda paketleri Şefkat Mağazası aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor. Sosyal yardımlar kapsamında ayrıca, kömür, soba, engelli aracı, ücretsiz sağlık hizmetleri gibi yardımlar da yapılıyor.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat