Yönetim Kurulu Başkanımız Orhan Efe, babasını yitirdi

Kategori: Bursa - Tarih: 11 Ekim 2016 19:36
Yönetim Kurulu Başkanımız Orhan Efe, babasını yitirdi

Yeni Marmara Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanımız Orhan Efe’nin kıymetli babası Ahmet Efe, 86 yaşında hayata gözlerini yumdu.

 Yeni Marmara Gazetesi ailesi olarak, bugün en acı günümüzü yaşıyoruz. Gazetemiz Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Efe’nin çok sevdiği babası Ahmet Efe, geçirmiş olduğu hastalığı yenemeyerek hayata gözlerini yumdu.
Yeni Marmara ailesi olarak bugün çok acı bir günümüz… Yönetim Kurulu Başkanımız Orhan Efe’nin çok sevdiği babası Ahmet Efe’nin vefatı, başta ailesi olmak üzere, biz gazete çalışanları ve sevenlerini derin bir üzüntü ve acıya boğdu. Yaşamı boyunca dürüstlükten ödün vermeyen Ahmet Efe, 1930 yılında dünyaya geldiği Yenişehir’de, 1952 yılından günümüze bakkallık yaparak hayatını idame ettiriyordu. 3 çocuk babası Ahmet Efe, tedavi gördüğü İnegöl Devlet Hastanesi’nde dün sabah hayata gözlerini yumdu. Cenazesi dün Yenişehir Osmaniye Köy Camii’nde kılınan ikindi namazına müteakip toprağa verildi.
86 YILLIK YAŞAM…
1930 yılında dünyaya gelen ve Yenişehir’de 1952 yılından günümüze 58 yıldır köy bakkallığı yapan Ahmet Efe, çevresinde çok sevilen, sayılan ve sözü dinlenen biri olarak 86 yıllık yaşamında iyilik yapmayı seven, komşuluk ve dost ilişkilerine önem veren biri olarak tanınıyordu.

 Ahmet Efe’nin cenazesine yüzlerce kişinin katılmasıyla, Ahmet Efe son yolculuğuna uğurlandı. Yenişehir Belediye Başkanı Süleyman Çelik ve AK Parti Yenişehir İlçe Başkanı Adnan Kamıl, Siyaset ve İş Camiasının tanınmış isimleri, EFE ailesi, dostları, köylüler cenazeye katılanlar arasındaydı.
 

http://www.yenimarmaragazetesi.com/haberprint/yonetim-kurulu-baskanimiz-orhan-efe--babasini-yitirdi-53655.html