Loading...

HALKIN GÖZDESİ AYHAN SALMAN

Bursa 28 Ekim 2018 22:03
Videoyu Aç HALKIN GÖZDESİ AYHAN SALMAN
A
a

AK Parti'nin Bursa’da Büyükşehir adayı kim olacak?

Türkiye, 2019’un Mart ayında yapılacak yerel seçimler için yavaş yavaş havaya giriyor. Bursa’da tüm dikkatler AK Parti'de. Yapılan araştırmalarda ise Bursa  halkının Belediye Başkan adayı,  AK Parti  İl Başkanı Ayhan Salman olarak öne çıkıyor.
 
SON SÖZ ANKARA’DAN GELECEK
Ayhan Salman, tüm ısrarlara rağmen Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı için bugüne kadar girişimde bulunmadığını söylese de, son sözü Ankara söyleyecek. İl Başkanı Ayhan Salman, mevcut Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ın Bursa’da başarılı işlere imza attığını belirtiyor. Dedikodulardan uzak durmaya çalışan AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman’ın Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın da Bursa için düşündüğü isimlerin başında geldiği öğrenildi.
 
SALMAN, ISRARLA HAYIR DİYOR
Başkan Salman, daha önceki beyanatlarında ve bugün Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday olmayacağını söylese de, Bursa halkı seçimlerde aday gösterilmesi halinde oyunu bu yönde kullanacağında ısrarlı. Başkan Salman, kendisinden daha çok 17 ilçenin tamamının AK Partili olmasından yana olduğunu belirttiği söyleniyor. Salman’ın, özellikle Nilüfer’i ve Mudanya’yı kazandıkları takdirde Büyükşehir Belediyesi’nden daha iyi hizmet alacağını söylediği öğrenildi.
 
AYHAN SALMAN KİMDİR?
AK Parti İl Başkanı...  1969 yılında Bursa'da doğdu. Evli ve 3 çocuk babası. Salman, İnegöl İmam Hatip Lisesi’ni bitirdi. Daha sonra Anadolu Üniversitesi A.Ö.F İktisat Bölümü'nde okudu. 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat