Hayırsever işadamından Yenişehir’e 250 yataklı öğrenci yurdu

Yenişehir 3 Ocak 2017 19:26
Videoyu Aç Hayırsever işadamından Yenişehir’e 250 yataklı öğrenci yurdu
A
a

Yenişehirli hayırsever iş adamı Yusuf Ateş’in yapımını üstlendiği 250 yatak kapasiteli İmam hatip lisesi öğrenci yurdunun ön protokolü Valilik’te düzenlenen törenle imzalandı.

Bursa Valiliği’nde düzenlenen ön protokol imza törenine Vali İzzettin Küçük, Yenişehir Kaymakamı Suat Seyitoğlu, Yenişehir Belediye Başkanı Süleyman Çelik, AK Parti Yenişehir İlçe Başkanı Adnan Kamıl, Hayırsever iş adamı Yusuf Ateş katılırken, imza töreni öncesi kısa bir konuşma yapan Vali İzzettin Küçük, Yusuf Ateş’e yurdun yapımına sağlamış olduğu desteğinden dolayı teşekkür etti.  Böylesi hayırlı işlere katkıda bulunan hayırseverlerin her geçen gün sayısının arttığına dikkat çeken Küçük, “Birlik beraberlik ve dayanışma ile ülkemizde başaramayacağımız hiçbir problem ve sorun kalmaz” dedi.
“HİZMETE DEVAM EDECEĞİZ”
2017 yılında temeli atılacak olan öğrenci yurdunun beş katlı ve 250’li yatak kapasiteli olacağını söyleyen Yenişehirli hayırsever iş adamı Yusuf Ateş, daha öncede ilçede İmam hatip lisesinin yapımını üstlendiğini ve ilçede hayırlı hizmetlere devam edeceği vurgusu yaparak,”Ülke için hizmet kutsaldır fani dünyada kalıcı olan bu hizmetlerdir” dedi. Ateş, yapmış olduğu hizmetlerden büyük haz ve mutluluk duyduğunu belirterek, bu çalışmaları çerçevesinde kendisine yardımcı olan başta Bursa Valisi İzzettin Küçük olmak üzere Yenişehir Kaymakamı Suat Seyitoğlu, Yenişehir Belediye Başkanı Süleyman Çelik ve siyasi parti temsilcilerine teşekkür etti.
 
1000
icon
ömür sinan 4 Ocak 2017 00:09

Kendisi seksenli yıllarında okul arkadaşımdı.Yapmış olduğu bu kutsal hizmetlerinden dolayı kendisini bir kez daha tebrrik ediyorum.Allah kendisine daha çok versin.selamlar yusuf bey arkadaşıma. Allaha emanet olsun.Rabbim bu hizmetlerinden dolayı uzun ömürler versin. Sağlık sıhhat versin.

0 1 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat