Hayvan fuarı çocuklarla buluşuyor

Mustafakemalpaşa 20 Kasım 2016 16:22
Videoyu Aç Hayvan fuarı çocuklarla buluşuyor
A
a

Bursa Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği tarafından düzenlenecek olan hayvan fuarında çocuklar hayvanları yakından görüp sevebilecek.

Hayvan fuarı, Türkiye Küçükbaş Hayvancılığı Çoban Birliği'nin ortak çalışması ve Mustafakemalpaşa Belediyesi'nin desteği ile Adnan Menderes Meydanı'ndaki kapalı  pazar yerinde 26-27 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek.
TÜRKİYE’NİN DÖRT BİR YANINDAN ÇEŞİTLİ HAYVAN VE TEDARİKÇİLERİ FUARA KATILACAK
Organizasyonda çocuklar için oyun parkları, hayvan sevme parkurları kurulacak. Türkiye’nin dört bir yanından çeşitli hayvan ve tedarikçileri fuara katılacak. 26-27 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek olan fuara Kangal çoban köpekleri de dahil olacak.
Bursa Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Yıldırım Oran, "Türkiye'deki bütün hayvanseverleri organizasyonumuza bekliyoruz. Çocuklarımıza sürprizlerimiz var. Şehirlerde yaşayan çocuklar burada kuzular ile yakın temas kurabilecek. Emeği geçen Ziraat Odası Başkanı Mehmet Aydemir, Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Sadi  Kurtulan'a teşekkür ediyorum" dedi.
“ÜRETİCİLERİ VE HAYVANSEVERLERİ BU FUARA DAVET EDİYORUM"
Hayvan sevgisinin hayatımızda önemli bir yeri olduğunu dile getiren Başkan Sadi Kurtulan ise, "Hayatımızda
önemli yer tutan hayvanî gıdaları üreten çiftçilere bu fuarın yeni bir vizyon katacağına inanıyorum. Üreticileri ve hayvanseverleri bu fuara davet ediyorum" dedi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat