Helal olsun Başkan

Orhangazi 27 Eylül 2016 20:02
Videoyu Aç Helal olsun Başkan
A
a

Orhangazi Belediyesi, sosyal yardımlarıyla ilçe genelinde ihtiyaç sahibi vatandaşlara yardım elini uzatmaya devam ediyor.

Evde Bakım Hizmeti, Evde Sağlık Hizmeti, sıcak yemek yardımları, erzak ve kışlık yakacak yardımları ile binlerce aileye ulaşan Orhangazi Belediyesi, yalnız yaşayan ve ihtiyaç sahibi vatandaşların ev onarımlarını da sürdürüyor.
Sosyal İşler Müdürlüğü vasıtası ile Hürriyet Mahallesi’nde yalnız yaşayan Nazile Eşiyok isimli bir yaşlı kadının çatı ve diğer tamir ihtiyaçları olan evinde onarımları tamamladı. Nazile Eşiyok’un evindeki onarım ihtiyaçlarını tespit eden Orhangazi Belediyesi, çatı onarımını tepeden tırnağa yenileyerek kullanıma hazır hale getirdi.
ÇAĞLAYAN’I MİSAFİR ETTİ
Çalışmalar nedeniyle Belediye Başkanı Neşet Çağlayan’a teşekkür eden Nazile Eşiyok, başkanı evinde misafir etti. Başkan Çağlayan, Başkan Yardımcısı Necmettin Şahin ile birlikte Eşiyok’un evinde yapılan çalışmaları inceleyerek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Yaşlı teyze ile sohbet eden Çağlayan, belediyenin bir diğer hizmeti olan Evde Bakım Hizmetleri birimine de kendisini kaydettiklerini ve aylık düzenli olarak ekiplerin gelerek evde bakım ve temizlik yapacağını belirtti. Nazile Eşiyok, Belediye Başkanı Neşet Çağlayan’a teşekkür etti.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat