Hilton çalışanları Osmangazi’yi örnek aldı

Bursa 7 Eylül 2016 17:31
Videoyu Aç Hilton çalışanları Osmangazi’yi örnek aldı
A
a

Osmangazi Belediyesi tarafından eski kıyafetlerin ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması için başlatılan proje özel sektöre de ilham kaynağı oluyor.

Otel zincirlerinden Hilton Bursa Convention Center & Spa ve Hampton Otel çalışanları, “Eski yeni fark etmez, sen de paylaşır mısın?” sloganıyla başlattıkları projeyle kullanılabilir durumdaki eski eşyaları ihtiyaç sahipleri için topladı. Otel çalışanları tarafından toplanan kullanılabilir durumdaki giysi, ayakkabı ve oyuncaklardan oluşan 10 koli eşya, ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması üzere Osmangazi Belediyesi’nin proje sorumlularına teslim etti.
Hilton Bursa İnsan Kaynakları Müdürü Doğan Genç, “Proje, otelimizin sosyal komite üyeleri tarafından geliştirildi. Çalışma arkadaşlarımızın da desteği ile kısa sürede 10 koli eşya toplandı. Eşyaların ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması noktasında bize de ilham kaynağı olan Osmangazi Belediyesi ile işbirliği yaptık. Toplamış olduğumuz giysi ve oyuncaklar, Osmangazi Belediyesi’nin Sevgi Mağazası aracılığı ile ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaşacak” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat