Loading...

Hırsızlardan Korunmak İsterken Canından Oldu

Asayiş 19 Temmuz 2018 16:25
Videoyu Aç Hırsızlardan Korunmak İsterken Canından Oldu
A
a

Muğla'nın Bodrum İlçesinde Hırsızlığa Karşı Önlem Olarak Evine Elektrik Veren Bir Sistem Kurduran Erol Eryılmaz İsimli Otel İşletmecisi İddiaya Göre Açık Unuttuğu Sistem Nedeniyle Elektrik Akımına Kapılarak Hayatını Kaybetti. Eryılmaz'ın Yakınları İse Ölüm Nedeninin Kalp Krizi Olduğunu İddia Etti

Muğla’nın Bodrum ilçesinde hırsızlığa karşı önlem olarak evine elektrik veren bir sistem kurduran E.E isimli otel işletmecisi, açık unuttuğu sistem nedeniyle elektrik akımına kapılarak hayatını kaybetti. E.E’nin yakınları ise ölüm nedeninin kalp krizi olduğunu iddia etti.
Edinilen bilgiye göre, evinin dış kapısına hırsızlığa karşı önlem olarak elektrik veren bir sistem kurduran 63 yaşındaki E.E, bugün denize gitmek için evinden çıktı. İddiaya göre, öğle saatlerinde plajdan dönen E.E, çıkarken açık unuttuğu sistem nedeniyle kapıyı ıslak elleriyle tutunca elektrik akımına kapıldı. E.E’nin olay yerinde yaşamını kaybettiği öğrenildi.
E.E’nin yakınları ise olayın elektrik çarpması değil kalp krizi sonucu olduğunu iddia ederek, kesin ölüm nedeninin ortaya çıkması için adli tıp raporunu beklediklerini ifade etti.
İzmir’de oturan ve sık sık Bodrum’a gelip giden E.E uzun yıllar Kumbahçe sahilinde faaliyet gösteren mülkiyeti Bodrum Belediye’sine ait otelin işletmeciliğini yapmıştı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat