Hırsızlık anı kameralarda

İnegöl 7 Kasım 2016 13:14
Videoyu Aç Hırsızlık anı kameralarda
A
a

Bursa'da bir işyerinden el çabukluğuyla para çalan peçeli hırsız kadın güvenlik kameralarına yakalandı.

İnegöl ilçesi Ahmet Akyollu Caddesi Sani Konukoğlu Cami yanındaki telefoncuda meydana gelen olayda, peçeli bir kadın, işyerinde çalışan Mustafa B.’den kulaklık istedi. 4 yaşlarındaki çocuğunu da yanında getiren peçeli kadın, aldığı kulaklık için işyeri çalışanına 200 lira verdi. İşyeri çalışan Mustafa B., kulaklıkların ücretini alarak para üstünü kadına verdi. Bu sırada peçeli kadın, kulaklıkları almaktan vazgeçerek parasını geri istedi. Kulaklığı ve aldığı para üstünü iade ettiği sırada, 100 lirayı el çabukluğu ile çalan peçeli kadın, 200 lirayı da alıp işyerinden ayrıldı.
BİR KAÇ DAKİKA İÇİNDE FARK ETTİ
Durumdan şüphelenerek kasadaki paraları sayan işyeri çalışanı Mustafa B., kasadan 100 liranın eksik olduğunu fark etti. Genç adam, güvenlik kamera görüntülerini izleyince peçeli bir kadının 100 lirayı çaldığını fark ederek, emniyet ekiplerine haber verdi.
 “GEREKENİN YAPILMASINI BEKLİYORUZ”
Olayı anlatan Mustafa B., peçeli kadının çocuğu ile birlikte gelerek kulaklık istediğini belirterek, “Kulaklığı verdim, bana 200 lira verdi. Para üstünü verdim. Hemen sonrasında ise kulaklığı almaktan vazgeçti ve parasını geri istedi. Ben de 200 lirayı verdim. El çabukluğu ile para üstünden 100 lira almış, fark edemedim. Emniyete bildirdim. Gerekenin yapılmasını bekliyoruz” dedi. Polis ekipleri peçeli tırnakçıyı yakalamak için soruşturma başlatırken, esnafı benzer olaylara karşı uyardı.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat