Hırsızlık Sırasında Susayınca Dolaptan Su Alıp Çıktılar

Asayiş 20 Mayıs 2017 19:31
Videoyu Aç Hırsızlık Sırasında Susayınca Dolaptan Su Alıp Çıktılar
A
a

Şanlıurfa’Nın Siverek İlçesinde Bir İş Yerindeki Hırsızlık Anları Güvenlik Kameralarına Yansıdı. Hırsızlık Sırasında Susayan Hırsızlar, Dolaptan Su Almayı Da İhmal Etmedi. İş Yeri Sahibi Hüseyin Gözpak, Hırsızların Rahatlığına Şaşırdıklarını Söyleyerek, “Sigara Standında Bulunan Sigara Ve Para Çekmecesinde Bulunan Paraların Hepsini Çekmişler. 3 Bin 500 Lira Civarı Zararım Var. Zaten Polisler İncelemeler Sırasında Parmak İzi Tespit Etti. Su Dolabında Da İzler Vardı” Diye Konuştu.

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde bir iş yerindeki hırsızlık anları güvenlik kameralarına yansıdı. Hırsızlık sırasında susayan hırsızlar, dolaptan su almayı da ihmal etmedi.
Edinilen bilgilere göre, sabaha karşı Güney Mahallesi 14. Sokak’ta Hüseyin Gözpak’a ait markete giren hırsızlar, reyonda bulunan sigaraları iş yerinin depo kısmında buldukları çuvala doldurdu. Hırsızlar, iş yerinden 3 bin ile 3 bin 500 TL tutarında sigara ve nakit para çalıp kayıplara karıştı. Güvenlik kamerasına yansıyan hırsızlık anında, susayan hırsızların dolaptan su aldıkları görüldü.
Komşularının haber vermesi üzerine markete gelen iş yeri sahibi Hüseyin Gözpak, polis ekiplerine haber verdi. Güvenlik kamerası kayıtlarını inceleyen polis ekipleri zanlıların yakalanması için çalışma başlattı.
Hüseyin Gözpak, hırsızların rahatlığına şaşırdıklarını söyleyerek, “Sigara standında bulunan sigara ve para çekmecesinde bulunan paraların hepsini çekmişler. 3 bin 500 lira civarı zararım var. Zaten polisler incelemeler sırasında parmak izi tespit etti. Su dolabında da izler vardı” diye konuştu.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat