Huzurevi Sakinleri Moral Depoladı

Bursa 27 Ağustos 2016 18:02
Videoyu Aç Huzurevi Sakinleri Moral Depoladı
A
a

Yenişehir Huzurevi Yaşlı Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi’ndeki 60 Yaşlı Vatandaş, Bursa Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Şube Müdürlüğü’nün Organizasyonuyla Karacabey Boğazında Balık Ve Deniz Keyfi Yaptı.

Bursa’nın Yenişehir ilçesinde Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde kalan yaşlılar, Karacabey boğazında gönüllerince bir gün geçirdi.
Yenişehir Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ndeki 60 yaşlı vatandaş, Bursa Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Şube Müdürlüğü’nün organizasyonuyla Karacabey boğazında balık ve deniz keyfi yaptı. Karacabey Ziraat Odası Başkanı Erhan Erdem’in misafiri olan yaşlılar, boğazda balık yedi. Denize de giren yaşlılar, keyif dolu bir gün geçirdi.
Huzurevinde yaşayan Safiye Bağcı ve Muzaffer Kurtuluş, “Hayatımızda ilk kez deniz ve balık keyfini bir arada yaşadık. Çok mutlu olduk, emeği geçenlerden Allah razı olsun” dedi.
1000
icon
Hikmet alb 27 Ağustos 2016 19:02

Yenişehire bu hizmeti sağlayanları tebrik ediyorum yoksul ve kimsesiz olan vatandaşlarımız adına çok mutlu oldum BÖYLE BİR KİŞİYİ YENİŞEHİRDE GÖRDÜĞÜM DE İÇİM BURKULMUŞTU BU ÜZÜNTÜMÜ ORHAN EFE İLE PAYLAŞMIŞTIM YENİŞEHİR BELEDİYE BAŞKANINI AYIPLAMIŞTIK ZENGİNİM DİYE GEÇİNENLERİN İLGİSİZLİĞİNİ HER ORTAMDA DİLE GETİRMİŞTİM DEMEK Kİ RAHATSIZ OLANLAR BU KONUYA EL ATMIŞLAR SEBEB OLANLARI KUTLUYORUM

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat