Loading...

İkinci kez Burkay

Bursa 10 Nisan 2018 23:35
Videoyu Aç İkinci kez Burkay
A
a

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası'ndaki seçim süreci tamamlandı. Başkan ve yeni Yönetim Kurulunun belirlendiği seçimde İbrahim Burkay, ikinci kez başkan seçilerek, “5 yılda hem Bursa hem de Türkiye ekonomisini değiştiren, bir çok vizyon projeyi hayata geçirdik” dedi.

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası'nda Yönetim Kurulu Başkanı, Yönetim Kurulu üyeleri, TOBB delegeleri, Disiplin Kurulu üyeleri ile Meclis Başkanı, Meclis Başkanlık Divanı ve ihtisas komisyonlarının belirleneceği seçim dün Oda Hizmet Binası'nda gerçekleşti. Saat 10:00'da başlayan seçimlerin sonucunda İbrahim Burkay, BTSO'da ikinci defa Yönetim Kurulu Başkanı seçilirken, İsmail Kuş, Cüneyt Şener, Hasan Gürses, İbrahim Gülmez, Aytuğ Onur, Irmak Aslan, Osman Nemli, Alparslan Şenocak, Haşim Kılıç ve Muhsin Koçaslan BTSO Yönetim Kurulu üyeliğine seçildi. Seçimlerin ardından bir konuşma gerçekleştiren BTSO Başkanı İbrahim Burkay, “Biz BTSO olarak son 5 yılda hem Bursa hem de Türkiye ekonomisini değiştiren, bir çok vizyon projeyi hayata geçirdik” dedi.

'BURSA BÜYÜRSE TÜRKİYE BÜYÜR'

Burkay, "Şükürler olsun son 4 aydır yoğun bir tempoda geçen seçim çalışmalarının sonucunda Meclis üyelerimizin çoğunun katılımıyla 2018-2022 dönemini kapsayacak Yönetim Kurulu, TOBB delegeleri, Meclis başkanlığımızı ve ihtisas komisyonlarımızı belirledik. 16 makro proje ile yola çıktığımız 5 yıllık görev sürecimizde 40'ın üzerinde makro düzeydeki projeyi hayata geçirme fırsatı yakaladık. Bursa büyürse, Türkiye büyür inancı ile ortaya koyduğumuz vizyon ve projeler önümüzdeki 4 yıllık süreçte BTSO çatısı altında yeni oluşan yönetimimiz ve meclisimiz ile birlikte hayata geçmeye devam edecektir" ifadelerini kullandı.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat