Loading...

İlk durak Yenişehir

Bursa 2 Aralık 2017 02:08
Videoyu Aç İlk durak Yenişehir
A
a

Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, ilçe çalışmalarını Yenişehir’den başlattı. Başkan Aktaş burada yaptığı konuşmada, “Bursa artık bir Bütünşehir. İlçelerimizi gezip, sorunları tespit ederek neler yapabileceğimizi tespit edeceğiz” dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Yenişehir’e bir ziyaret gerçekleştirdi. Yenişehir Belediye Başkanı Süleyman Çelik’in makamında, Kaymakam Suat Seyitoğlu ve AK Parti İlçe Başkanı Adnan Kamıl ile bir araya gelen Başkan Aktaş, “Tespitlerimizi bizzat sahada yapıyoruz. Bursa, tüm ilçeleriyle bir Bütünşehir artık. İlçelerle ilgili startımızı bugün Yenişehir’den verdik. Yenişehir her zaman heyecan ve beklentilerini ortaya koyuyor. Sorunları tespit edip, imkanlar dahilinde neler yapabiliriz onun için çalışıyoruz” dedi.

“OLAĞANÜSTÜ BİR ŞEHİR…”

Bu ziyareti Nilüfer ve Mudanya’ya da yapmak istediklerini kaydeden Başkan Aktaş, “Tüm belediye başkanlarımız seçilmiş insanlardır. Hepsinin yaptıklarına ve yapamadıklarına saygı duyuyorum. Biz olağanüstü bir şehirde yaşıyoruz. Tarih ve ekonomi şehrinde yaşıyoruz. Her bir parçanın ve ilçenin değeri var” diye konuştu. Yenişehir Belediye Başkanı Süleyman Çelik ise, “Bütçemizin el verdiği ölçülerde yatırım yapmaya gayret ediyoruz. Yatırımlarımızın çoğunun Büyükşehir Belediyesi vasıtasıyla yapıldığı da bir gerçek. Bu oran inşallah zaman içerisinde artarak devam edecektir” dedi.
 
 
1000
icon
Arda 5 Aralık 2017 11:11

Kendisi ( Alinur ) hariç bütün belediye başkanları SEÇİLMİŞ kişiler.

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat