İlka Şekerleme öğretmenleri ağırladı

Bursa 28 Kasım 2016 17:10
Videoyu Aç İlka Şekerleme öğretmenleri ağırladı
A
a

Kardelen, Cardelion ve Yaylacık markalarıyla Bursa’daki tesislerinde kestane şekeri üreten İlka Şekerleme, öğretmenleri ağırladı.

Yaylacık ilk ve Ortaokulu’nda görev yapan öğretmenleri tesislerinde ağırlayan Genel  Müdür Mümin Akgün ve Ticaret Müdürü Deniz Utku Özdemir, öğretmenlere çiçek ve kestane şekeri verdi.  Firmanın sosyal tesislerinde topluca yenilen öğlen yemeğinin ardından eğlence düzenlendi. Eğitimli nesillerin yetiştirilmesinde en önemli yükün öğretmenlerin omuzlarında olduğunu söyleyen Mümin Akgün, programda yaptığı konuşmada gelecek nesillerin inşasında öğretmenlerin çok önemli rolleri olduğunu söyledi.

“FARKINDALIK OLUŞTURMAK İSTEDİK”
Akgün,“Eğitim gibi kutsal bir görevi yerine getiren öğretmenlerimizi bir kez daha hatırladığımız, onlara olan sevgi ve saygımızı gösterdiğimiz önemli bir gün olarak görüyoruz. İlka Şekerleme olarak bu anlamlı günde tesislerimizin yakınında yer alan Yaylacık İlk ve Ortaokulu’nda görev yapan öğretmenlerimize minnettarlığımızı göstermek amacıyla böyle bir program düzenledik. Öğretmenlerimiz için ne yapsak yetmez. Biz bu program ile toplumda farkındalık oluşturmak istedik” dedi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat