Loading...

İlkadım’Da Hedef 2019

Türkiye 14 Mart 2018 13:10
Videoyu Aç İlkadım’Da Hedef 2019
A
a

Ak Parti İlkadım İlçe Başkanlığı Yönetim Kurulu Toplantısı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Ak Parti İlkadım İlçe Başkanı Hakan Ay Ve Yönetim Kurulu Üyelerinin Katılımı İle Gerçekleşti.

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, 2019 seçimlerinde de başarının kapısını açmak için yine ‘kardeşlik’ anahtarını kullanacaklarını söyledi.
AK Parti İlkadım İlçe Başkanlığı yönetim kurulu toplantısı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Hakan Ay ve yönetim kurulu üyelerinin katılımı ile gerçekleşti. Gündeme dair konuların görüşüldüğü toplantıda 2019 seçimleri öncesi izlenecek yol haritası da masaya yatırıldı. 18 Mart Pazar günü Çanakkale Zaferi’nin 103’üncü yıldönümüne denk gelen gençlik ve kadın kolları başkanlık seçimi üzerine de fikir alışverişinde bulunulan toplantıda ana gündem birliktelik oldu.

“İlkadım’da heyecanı zinde tutacağız”
Geçen günlerde gerçekleştirilen AK Parti İlkadım 4. Olağan Kongresi’nin ardından görevini devralan Av. Hakan Ay ve yeni yönetim kurulu üyeleri ile güzel bir sinerji yakalayacaklarına inancının tam olduğunu belirten İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “AK Parti ailesi olarak kongre sonrası yakaladığımız enerjiyi ilçemizin dört köşesine yayarak İlkadım’da heyecanı yeniden canlandıracağız. Biz ailemiz olarak gördüğümüz AK Partimizin tüm üyeleriyle ilçemize ve ülkemize hizmet aşkıyla çalışıyoruz ve daha da özveriyle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

“Dün olduğu gibi yarın da hizmet için çalışacağız”
Halka hizmetin Hakk’a hizmet olduğunun bilinciyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde vatandaşın hizmetkarı olmaya devam edeceklerini ifade eden Başkan Tok, “Bizler AK Parti ailesinin fertleri olarak halkımızdan aldığımız enerjiyi sonuna kadar yine halkımız için kullanıyoruz. Başarılarımızın tek anahtarının birliktelik olduğunu biliyoruz. Bu nedenle ilçemizde de İlçe Başkanımız Hakan Ay ve teşkilatımızın tüm üyeleri ile birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya devam edeceğiz. 2019 seçimlerinde de başarının kapısını açmak için yine kardeşlik anahtarını kullanacağız” diye konuştu.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat