İnegöl’e yeni bir okul daha

İnegöl 7 Kasım 2016 17:43
Videoyu Aç İnegöl’e yeni bir okul daha
A
a

İnegöl’e yeni bir okul daha yapılıyor. Hayırsever Selçuk Teşik tarafından yaptırılacak ilköğretim okulunun protokolu Bursa Valiliği'nde düzenlenen törenle imzalandı. 12 derslik ilköğretim için protokol imzalandı.

Hayırsever Selçuk Teşik tarafından yaptırılacak ilköğretim okulunun protokolu Bursa Valiliği'nde düzenlenen törenle imzalandı. 12 derslik ilköğretim için protokol imzalandı. Vali İzzettin Küçük’ün hazır bulunduğu protokol törenine Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin, İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş, İl Milli Eğitim Müdürü Veli Sarıkaya, İnegöl İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih Bilican ve hayırsever Selçuk Teşik de katıldı. Selçuk Teşik, “Ülkemizin geleceğine ve güzel yarınlara kavuşması adına eğitime bir nebze katkı olabiliyorsak ne mutlu bizlere” dedi.
OKUL 12 DERSLİK OLACAK
Belediye Başkanı Alinur Aktaş, “Hayırsever iş adamımız daha önce şehrimizde eşi adına bir rehabilitasyon merkezi yaptırmıştı. Şimdi de 1800 metrekarelik alana sahip 12 derslikten oluşan ve geniş donanımlara sahip bir ilköğretim okulu yaptıracak” diye konuştu. Milletvekili Hüseyin Şahin ve Vali İzzettin Küçük de, hayırsever işadamına eğitime desteğinden ötürü teşekkür etti. Kemalpaşa Mahallesi'nde 12 derslikli olarak yapımına başlanacak olan projenin önümüzdeki eğitim döneminde faaliyete geçirilmesi planlanıyor.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat