İşvereni yakan sorular Bursa’da cevaplanacak

Bursa 1 Mayıs 2017 16:04
Videoyu Aç İşvereni yakan sorular Bursa’da cevaplanacak
A
a

İlki 2014 yılının Haziran ayında düzenlenen İşvereni Yakan Sorular etkinliklerinin 8.’si 18 Mayıs Perşembe günü Bursa’da gerçekleşecek.

Tamamen ücretsiz olan etkinlik saat 14:00-17:00 arasında Divan Otel’de gerçekleşecek. Konuşmacıları Datassist Genel Müdürü Ayşe Nazmiye Uça, Datassist Mali İşler ve Bordro Operasyon Koordinatörü Fatih Yıldırım, Datassist Bursa Bölge Sorumlusu Engin Işık ve ASO Company Kurucu Ortağı Aylin Satun Olsun olan etkinlikte işverenlerin ve İK profesyonellerinin teşviklere dair yaşayabilecekleri problemler ve atlanabilecek ayrıntılar konuşulacak. Ücretsiz düzenlenecek olan toplantının konu başlıkları ise şunlar olacak: Teşviklerden neden yeterince faydalanılmıyor?, Muhtasar Beyanname ve SGK bildirgesinin birleştirilmesi işlemi, Teşvikler, Teşviklerden geriye dönük faydalanma, İnovatif pazarda ayakta kalma önerileri.
KONUŞMACILAR KONUSUNDA UZMAN…
Etkinlikte konuşacak uzman isimler ise şöyle:

Datassist Genel Müdürü Ayşe Nazmiye Uça
Denetim ve mali danışmanlık alanındaki geniş yelpazede uzmanlaşmanın eksikliğinden dolayı standart hizmet kalitesine ulaşılamadığını, bu yüzden de Türk danışmanlık şirketlerinin dinamizmine rağmen uluslar arası alanda ön sıralarda olamadığını fark etti. Sınırları çizilmiş bir alana odaklanıp mükemmel servis kalitesini hedefleyerek, yalnızca bordro servis ve istihdam hizmeti sunmayı ilke edinen Datassist Bordro Servisi’ni 1999’da kurmuş ve o günden bu yana genel müdürlüğünü sürdürmektedir.

Datassist Mali İşler ve Bordro Operasyon Koordinatörü Fatih Yıldırım
Kariyerine 1995 yılında başlayan ve bugüne değin insan kaynakları, danışmanlık ve havacılık gibi sektörlerde mali işler ve insan kaynakları müdürü olarak görev alan Fatih Yıldırım, vergi, SGK ve iş hukuku konularında uzmanlaştıktan sonra 2010 yılında Bordro Operasyon Grup Yöneticisi olarak Datassist Bordro Servisi kadrosuna dahil olmuştur. 2015 Kasım ayında Datassist Bordro Servisi Mali İşler ve Bordro Operasyon Koordinatörlüğüne atanan Yıldırım, hala bu görevini sürdürmektedir.


ASO Company Kurucu Ortağı Aylin Satun Olsun
Çalışma hayatında 10 yılı aşkın süre orta ve üst düzey yönetici olarak çalışan, İK Müdürlüğü, İK’dan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı ve İK Grup Koordinatörlüğü gibi görevler üstlenen Aylin Satun Olsun, 1994 Marmara Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunudur. 2015 kurduğu ASO Company ile firmalara İK temelli danışmanlık hizmetleri vermektedir.
 
 
 
Kaynak : İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat