İTSO, e-ticaret semineri düzenleyecek

Bursa 28 Kasım 2016 15:49
Videoyu Aç  İTSO, e-ticaret semineri düzenleyecek
A
a

Dünyada ve Türkiye'de her geçen gün daha da büyüyen e-ticaret pazarından üyelerinin de pay almasını hedefleyen İTSO, Uludağ Üniversitesi ile iş birliği yaparak e-ticaret semineri düzenleyecek.

 1 Aralık 2016 tarihinde odanın konferans salonunda yapılacak semineri Uludağ Üniversitesi Karacabey Meslek Yüksek Okulu, Yönetim  Organizasyon Bölüm Başkanı Öğretim Görevlisi Gazanfer Erbaşlar verecek. İTSO Başkanı Metin Anıl, seminerin ticaret süreçlerini elektronik  ortama taşımak isteyen üyelerinin yanı sıra, bu alana yatırım yapmak isteyen girişimcilere açık olduğunu söyledi. Metin Anıl, bu alana ilgi  duyanlara geniş bir bakış açısıyla e-ticaret hakkında bilgi vermek amacıyla düzenleyecekleri seminere iştirakin ücretsiz olduğunu belirtti.

 HIZLI  BİR İVMEYLE ARTIŞ
 E-ticaretin dünyada ve Türkiye’deki işlem hacminin hızlı bir ivmeyle arttığını söyleyen İTSO Başkanı Metin Anıl, on binlerce çalışanı, 15 bini  aşkın sitesi ve 10 milyonun üzerinde müşterisiyle dev bir hacme ulaşan e-ticaret sektörünün önünün açık olduğunu söyledi. Ücretsiz  seminere katılmak isteyenlerin 30 Kasım 2016 Çarşamba günü mesai saati bitimine kadar odaya kayıt yaptırmaları gerekiyor.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat