İTSO üyelerine dil kursu

İnegöl 21 Kasım 2016 15:14
Videoyu Aç İTSO üyelerine dil kursu
A
a

İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) ile Özel Beyaz Tahta Yabancı Dil Kursu arasında geçen yıl imzalanan indirim protokolü yenilendi. 

İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) ile Özel Beyaz Tahta Yabancı Dil Kursu arasında geçen yıl imzalanan indirim protokolü yenilendi. 
İTSO ile İnegöl Özel Beyaz Tahta Yabancı Dil Kursu arasında geçen yıl imzalanan protokol ile oda üyelerine ve çalışanları ile çocuklarına kurs ücretlerinde yüzde 30 indirim sağlanmıştı. Oda ve kurs yönetimi arasında yapılan görüşme sonucu indirim protokolünün bir yıl daha uzatılmasına karar verildi. İndirim protokolünü İTSO Başkanı Metin Anıl ile İnegöl Özel Beyaz Tahta yabancı Dil Kursu müdürü Nihal Ferik imzaladı. Metin Anıl, oda olarak üyelerine yönelik seminerler, toplantılar ve kurslar düzenlediklerini, yurtiçi ve yurtdışı fuar organizasyonları yaptıklarını kaydetti. Çalışmalarının bunlarla sınırlı olmadığını eğitim ve sağlık alanında üyelere katkı sağlamak maksadıyla çeşitli kurumlarla indirim protokolleri imzaladıklarını belirten Metin Anıl, "Yabancı dil kursu da bunlardan sadece bir tanesi. Üyelerimizin personeli, eşleri ve çocuklarının dil öğrenimine destek sağlamak için geçen yıl protokol imzaladık. Protokolü bir yıl daha uzatarak üyelerimize aynı imkanı yine sunmak istedik. Odamızın sağladığı bu tür imkanlardan üyelerimizin yararlanacağını umuyoruz. Protokol, her iki kurum için de hayırlı olsun" dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat