İznik Belediyesi’nde EBYS dönemi

İznik 21 Ekim 2016 15:38
Videoyu Aç İznik Belediyesi’nde EBYS dönemi
A
a

İznik Belediyesi, elektronik belge yönetimi sistemine (EBYS) geçti. Bütün birimlerle ilgili iç ve dış yazışmalar otomasyon sistemi üzerinden yapılmaya başlandı. Kurumsal iletişimi tamamen ağ üzerinde sürdürecek olan sistem sayesinde kağıt, zaman ve emekten tasarruf edilecek.

Bütün birimlerle ilgili iç ve dış yazışmalar otomasyon sistemi üzerinden yapılmaya başlandı. Kurumsal iletişimi tamamen ağ üzerinde sürdürecek olan sistem sayesinde kağıt, zaman ve emekten tasarruf edilecek. Sistem, kurum içinde işlemlerin daha hızlı ve koordineli yapılmasını, dolayısıyla vatandaşların belediyeden daha kaliteli hizmet almasını sağlayacak. Elektronik belge yönetimi sistemi, geleneksel iş akış modelinden oldukça farklı bir şekilde birimler arası irtibatın tamamen ağ üzerinde sürdürülmesine imkan sağlayacak.
“KAĞIT İSRAFININ ÖNÜNE GEÇMİŞ OLACAĞIZ”
Teknolojik gelişmeleri yakından takip ettiklerini ve bu konuda büyük bir altyapıya sahip olduklarını ifade eden Belediye Başkanı Osman Sargın, “Sistemin birçok getirisi var. Bütün yazışmalarımızı elektronik ortamda, şeffaf belediyecilik ilkelerine uygun bir şekilde gerçekleştireceğiz. Bu sistem sayesinde kağıt israfının önüne geçmiş olacağız” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat