Loading...

Kabe’De Jet Temizlik

Türkiye 18 Ağustos 2018 18:59
Videoyu Aç Kabe’De Jet Temizlik
A
a

Mekke’De Yüz Binlerce Hacı Adayının Aynı Anda Tavaf Ettiği Kabe-İ Şerif'in Etrafını Temizleyen Özel Ekip, Dakikalar İçerisinde Tavaf Alanını Pırıl Pırıl Yapıyor. Ekibin Temizlik Yaptığı Andaki Kıvraklığı Ve Ortaya Çıkardığı Renkli Görüntüler Görenlerin İlgisini Çekiyor.

Mekke’de yüz binlerce hacı adayının aynı anda tavaf ettiği Kabe-i Şerif’in etrafını temizleyen özel ekip, dakikalar içerisinde tavaf alanını pırıl pırıl yapıyor. Ekibin temizlik yaptığı andaki kıvraklığı ve ortaya çıkardığı renkli görüntüler görenlerin ilgisini çekiyor.
Dünyanın dört bir yanından 3 milyona yakın Müslümanın geldiği Mekke’de yüz binlerce hacı adayının aynı anda tavaf ettiği Kabe çevresinde 50 kişilik özel ekip tarafından jet hızında temizlik yapılıyor. Bangladeş, Hindistan gibi farklı ülkelerden oluşan temizlik ekibi, ellerinde fırça, çek pas ve çöp poşetleri ile dakikalar içerisinde Kabe’nin tavaf alanını temizliyor. Kırmızı kurdeleler ile temizleyecekleri alanı ayıran özel ekip, ellerindeki çeşitli temizlik aracı ve malzemelerle alanı önce köpürtüyor, ardından ise köpük ve sular çekilerek alanı tertemiz hale getiriyor.
Adeta jet hızıyla çalışan ekip, renkli kıyafetlerinin yanı sıra kıvraklığı ile de hacı adaylarının dikkatini çekiyor.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU



 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat