KAHRAMAN VALİ

Bursa 4 Ekim 2016 19:45
Videoyu Aç KAHRAMAN VALİ
A
a

Vali İzzettin Küçük, evine tüp alamadığı için köprüden atlayarak intihara kalkışan adamı kolundan yakalayarak kurtardı. Ölümden dönen adam Vali’ye teşekkür etti.

Vali İzzettin Küçük şehri dolaşmaya, ziyaretler yaparak Bursa’yla yakından ilgilenmeye devam ediyor. Vali, bu ziyaretleri esnasında da köprüden atlayarak canına kıymaya kalkan bir vatandaşın kolundan çekerek hayatını kurtardı.
Vali İzzettin Küçük, Bursa’yı kolaçan etmeye, şehirle ve şehirliyle yakından ilgilenmeye devam ediyor. Vali tüm bu ziyaretleri esnasında, köprüden atlayarak canına kıymak isteyen bir vatandaşın da hayatını kurtardı. Eşinin istediği tüpü almaya para bulamayan M.Ç. bunalıma girip Yıldırım Gökdere Köprülü Kavşağına çıkarak intihara teşebbüs etti. Köprü demirlerinden sarkıp polislerle pazarlığa başlayan M.Ç. "Yaşamak istemiyorum. Evime tüp dahi alamıyorum" dedi.  O sırada tesadüfen olay yerinden geçen Bursa Valisi İzzettin Küçük, köprü üzerindeki adamı görüp yakın korumalarına ve şoförüne durmalarını söyledi. Makam aracından inerek intihar etmek isteyen kişinin yanına giden Küçük, bir süre konuştuktan sonra M.Ç.’yi kolundan yakaladı. İntihara kalkışan şahsı ikna ettikten sonra polis ve sağlık ekiplerine teslim eden Vali Küçük, tekrar makam aracına binerek programına devam etti. Sağlık kontrollerinin ardından ifadesine başvurulan M.Ç.'ye valilik tarafından yardımcı olundu. Ölümden dönen şahıs ise bir gün sonra Bursa Valisini makamında ziyaret ederek teşekkür etti.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat