Kalem Fabrikasında Çıkan Yangının Ardından

Asayiş 12 Ağustos 2017 12:18
Videoyu Aç Kalem Fabrikasında Çıkan Yangının Ardından
A
a

Afyonkarahisar’In Sandıklı İlçesinde Kimyasal Ve Kumaş Kalemi Üreten Bir Fabrikada Dün Meydana Gelen Ve Biri Ağır 3 Kişinin Yaralandığı Yangının Kesin Çıkış Nedeninin Belirlenmesi İçin Çalışmaların Sürdüğü Bildirildi.

Afyonkarahisar’ın Sandıklı ilçesinde kimyasal ve kumaş kalemi üreten bir fabrikada dün meydana gelen ve 1’i ağır 3 kişinin yaralandığı yangının kesin çıkış nedeninin belirlenmesi için çalışmaların sürdüğü bildirildi.
Sandıklı Sanayi Sitesi 24. Blokta kimyasal ve kumaş kalemleri üreten fabrikada dün akşam saatlerinde çıkan ve itfaiye ekiplerinin yaklaşık 1 saatlik müdahalesi sonucu kontrol altına alınabilen yangında M.Y., (14), Ali Osman Yıldırım, (19) ve Arif Tanrıkulu (26) isimli işçiler yaralanmıştı. Arif Tanrıkulu isimli işçinin yüzü yandığı ve kaldırıldığı Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Hastanesi’ne tedavisinin devam ettiği bildirildi.
Olayın meydana fabrikada bugün polis ve itfaiye ekipleri tarafından yangının kesin çıkış nedeninin belirlenmesi için çalışma başlatılırken, alınan bilgilerde yangının elektrik kontağına bağlı olarak, içerideki kimyasal maddelerinden birinin alev alması sonucu çıkmış olabileceği ihtimali üzerinde duruluyor. Yangında dolayı fabrikada ciddi anlamda maddi hasar meydana geldiği de öğrenildi.
Olayla ilgili polis tarafından başlatılan geniş çaplı soruşturmanın sürdüğü bildirildi. başlatıldığı bildirildi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat