Kanyonla kazanalım

Orhangazi 12 Ekim 2016 19:33
Videoyu Aç Kanyonla kazanalım
A
a

Vali Küçük, Orhaneli ziyareti sırasında gezdiği Sadağı Kanyonu’na hayran kaldı. Kanyonu tabiat harikası olarak yorumlayan Vali, “Buradan herkesin haberdar olmasını sağlayacağız” dedi.

Bursa Valisi İzzettin Küçük Dağ ilçelerine yaptığı ziyaretlere Orhaneli ile devam etti. Orhaneli'ndeki Sadağı Kanyonu’nu da gezen İzzettin Küçük, “Valilik olarak bu tabiat güzelliklerinden herkesin haberdar olması için ne gerekiyorsa yapacağız" dedi
Hükümet konağı ile Orhaneli Belediyesi'ni de ziyaret eden Vali Küçük'e Orhaneli Kaymakamı Abdulhalim Can ile Belediye Başkanı İrfan Tatlıoğlu ilçe hakkında brifing verdi. Ardından semt pazarında pazar esnafı ve alışveriş yapan vatandaşlar ile sohbet eden Vali Küçük, organik ürünlerden alarak alışveriş yapmayı da ihmal etmedi.
KANYONA HAYRAN KALDI
İlçenin var olan potansiyelini gün yüzüne çıkartarak, 'Eko Turizm' de her geçen gün büyüyen turizm pastasından Orhaneli'nin de pay sahibi olmasının önemine değinen Vali Küçük, "Burada sonbahar tüm renkleriyle, görkemiyle ve kokusuyla insanı büyülüyor. Şuan Sadağı Kanyonu’ndayız ve gerçek bir tabiat harikası karşıladı bizi burada. Altı, altı buçuk kilometre olan bu yürüyüş parkuru, insanların şehir hayatının keşmekeşinden uzaklaşması için en doğru adreslerden birisi. Valilik olarak bu tabiat güzelliklerinden herkesin haberdar olması için desteğimizi tümüyle vereceğiz" dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat