Loading...

Karabacak: “Söz Konusu Vatansa Gerisi Teferruattır”

Türkiye 23 Ocak 2018 16:09
Videoyu Aç Karabacak: “Söz Konusu Vatansa Gerisi Teferruattır”
A
a

Zeytin Dalı Harekâtı’Na Destek Amacıyla Düzenlenen Basın Açıklamasında Konuşan Kırıkkale Türk Eğitim-Sen Yönetim Kurulu Başkanı Yücel Karabacak, “Bizim İçin Söz Konusu Vatansa Gerisi Teferruattır” Dedi.

Zeytin Dalı Harekâtı’na destek amacıyla düzenlenen basın açıklamasında konuşan Kırıkkale Türk Eğitim-Sen Yönetim Kurulu Başkanı Yücel Karabacak, “Bizim için söz konusu vatansa gerisi teferruattır” dedi.
Türk Eğitim-Sen üyeleri, Suriye’nin Afrin bölgesinde teröre yönelik mücadele veren Türk askerlerine destek amacıyla Kırıkkale Valiliği önünde hep birlikte dua okudular. Sendika üyeleri her biri ellerinde tuttukları Türk bayraklarıyla ve açtıkları büyük Türk bayraklarıyla ve Türk askerine destek mesajı yazılı dövizlerle verilen mücadelenin yanında olduklarını gösterdiler.
Sendika üyeleri adına açıklama yapan yönetim kurulu başkanı Yücel Karabacak, “Afrin’de mücadele veren Türk Silahlı Kuvvetlerimizi, tüm varlığımızla, ruhumuz ve benliğimizle desteklediğimizi bildiririz. Bugün buradan onlar için dua etmek için toplandık. Ülkemiz üzerinde siyasi ve kirli emelleri olan her türlü emperyalist ve küresel güçler ile onların tetikçisi ve maşası olan terör örgütlerine karşı mücadelede omuz omuzayız, birlikteyiz. Bizim için söz konusu vatansa gerisi teferruattır" dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat