Loading...

Karacabey Belediyesi alt yapısını güçlendiriyor

Karacabey 20 Mart 2018 18:27
Videoyu Aç Karacabey Belediyesi alt yapısını güçlendiriyor
A
a

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, BUSKİ yetkilileri ile makamında bir araya geldi. Yetkililerle ilçenin altyapı çalışmaları hakkında değerlendirmelerde bulunan Özkan, “Geçen yıl başlayan altyapı çalışmalarımıza bu sene de hız kesmeden devam ediyoruz” dedi. 

Belediye Başkanı Ali Özkan, BUSKİ yöneticileri ile bir araya gelerek, gelecek dönem ilçede gerçekleştirilecek altyapı yatırımlarını değerlendirdi. BUSKİ Genel Müdür Yardımcısı Devrim İzgi, İçme Suyu Daire Başkanı Haluk Emre Akgün, Kanalizasyon Daire Başkanı Rafi Demirel veBUSKİ Karacabey Şube Müdürü Hakan Kaya’nın da hazır bulunduğu toplantıda, BUSKİ Genel Müdürlüğü tarafından temin edilen AYB kredisi kapsamında ilçede gerçekleşecek altyapı yatırımları masaya yatırıldı. İçme suyu şebeke hatları ve taşıyıcı kanalizasyon yağmur suyu hatlarının yenilenmesi ile ilgili projelerin değerlendirildiği toplantıda, vatandaşların talepleri BUSKİ yetkililerine iletildi. 
Ali Özkan, ilçede devam eden çalışmalar hakkında bilgi verdi. Özkan, çalışmaların gayet güzel gittiğini belirterek, “İlçemizde devam eden çalışmalar haricinde önümüzdeki dönemin altyapı yatırımlarının planlaması da yapıldı. Mutluyuz. Geçen yıl başlayan altyapı çalışmalarımıza bu sene de hız kesmeden devam ediyoruz” dedi. 
Kaynak : İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat