Karacabey’de AK Parti ilçe danışma meclisi toplandı

Karacabey 25 Eylül 2016 21:51
Videoyu Aç Karacabey’de AK Parti ilçe danışma meclisi toplandı
A
a

Bursa'nın Karacabey ilçesinde AK Parti danışma meclisi toplantısı yapıldı. Ticaret Borsası’nda yapılan danışma meclisi toplantısına AK Parti Bursa milletvekilleri Zekeriya Birkan, Emine Yavuz Gözgeç, Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Abdülkadir Karlık, Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, sivil toplum temsilcileri, il ve ilçe yöneticileri ile çok sayıda partili katıl

 AK Parti İlçe Başkanı Murat Erol, 15 Temmuzda darbe yapmak isteyenlere milletin karşılık vererek darbe yaptığını söyledi. Murat Erol, konuşmasının ardından, FETÖ'nün darbe girişimi sırasında Ankara'da şehit düşen özel hareket polisi Serkan Göker’in kardeşi İsrafil Aslan’a Kur’an-ı kerim ve Türk bayrağı hediye etti.
Belediye Başkanı Ali Özkan ise, “Karacabey Belediyesi, 3T ve 3D ile yola devam ediyor. İnsanların acı ve tatlı günlerinde yanlarında yer alıyoruz. Büyük Karacabey için çaba harcıyoruz. Karacabey’in markalarını ön plana çıkarmak istiyoruz. Karacabey’in önemli bir üretim merkezi olduğunu göstermek istiyoruz” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat