Loading...

KARACABEY’DE NELER OLUYOR?

Karacabey 7 Ağustos 2018 20:44
Videoyu Aç KARACABEY’DE NELER OLUYOR?
A
a

62. HÜKÜMETİN BAŞBAKANI AHMET DAVUTOĞLU’NUN KARACABEY ZİYARETİ İLÇEYİ KARIŞTIRDI. KARACABEY YÖREM GAZETESİ, GİZLİ TUTULAN DAVUTOĞLU ZİYARETİNİ, HİÇBİR MECRADA PAYLAŞMAYAN BAŞKAN ALİ ÖZKAN’I HEDEF ALDI.

Söz konusu iddialara sert yanıt veren Başkan Özkan, “İlçede bu haberlerin yapılması bana göre bir art niyet göstergesidir. Sayın Davutoğlu, TİGEM programına geçerken spontene olarak ilçemize uğramıştır, biz de geldiğini haber alır almaz kendisine eşlik ettik. Ziyareti merkezimize ve gerekli yerlere bildirdik. Bunu paylaşmamış olmamızdan bir kasıt aramak tuhaflıktır. Maalesef dedikodu gazeteciliği yapan arkadaşlarımız var ilçede. Hariçten gazel okuyorlar. Ama bu arkadaşlar için şunu söyleyeyim ‘Bu dereden balık çıkmaz’ bunu bilsinler” dedi.

‘MAKAM KAPIMIZ HERKESE AÇIK’

Özeliikle eski AK Parti İlçe Başkanı Murat Erol’un ziyaretine ilişkin ilçe gazetelerinde çıkan haberlere tepki gösteren Başkan Özkan, “Herhangi bir partinin mevcut veya eski bir ilçe başkanı ziyaretime gelmiş. Bunun önünde arkasında bir şey aramak art niyettir. Bizim makam kapılarımız her vatandaşımız için sonuna kadar açıktır. Bu haberleri yapan arkadaşlara sesleniyorum, böyle basit bir olaydan medet ummayın” dedi.

ALİ ÖZKAN, KARACABEY HABER GAZETESİ’NİN SİTESİNDEN DAVUTOĞLU’NUN KARACABEY ZİYARETİ HABERİNİ KALDIRIN TALİMATI VERDİ Mİ?

AK Parti ilçe Başkanlığı görevinden deyim yerindeyse el çektirilen eski başkan Murat Erol’un Belediye Başkanı Ali Özkan ile son dönemde sıklaşan görüşmeleri ilçede kulislerin 
hareketlenmesine neden oldu.  1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat