Karacabey'de Şehitler unutulmadı

Bursa 15 Eylül 2016 18:54
Videoyu Aç Karacabey'de Şehitler unutulmadı
A
a

Yakınlaşma ve yardımlaşmanın en güzel örneğinin sergilendiği Kurban Bayramı tüm ülke genelinde olduğu gibi Karacabey’de de kutlanırken, şehitleri unutmayan Belediye Başkanı Ali Özkan, ilçedeki şehitlik ve şehit ailelerini ziyaret ederek, vatan için canlarını feda eden şehitlerimizin, kahraman milletimizce hiçbir zaman unutulmayacağını söyledi.

Geçtiğimiz aylarda Şırnak’ta teröristlerle girdiği amansız mücadele sonucunda şehit olan Karacabey’in Bayramdere Mahallesi’nden Uzman Çavuş Cemil Turan’ın kabrini ziyaret ederek dua eden ve hemen ardından şehidin anne ve babasının evini AK Parti İlçe Başkanı Murat Erol ile birlikte ziyaret eden Belediye Başkanı Özkan ilçe halkının şehitleri ile gurur duyduğunu ve aziz hatırasının hiçbir zaman unutulmayacağını kaydetti.
GEREKEN ŞAMAR VURULDU
Özkan, esaret kabul etmeyen bir milletin oynanan tüm oyunları bozacak kudreti bir kez daha sergilediğini ve Türk milletinin emperyalistlere gereken şamarı vurduğunu dile getirerek, ‘Hak ve batıl arasındaki yüzyıllardır süren bu davada kazanan her zaman mazlumların tek umudu Türk milleti olmuş ve böyle de olacaktır. İnsanlıktan nasibi almamış emperyalist güçlerin anlamadıkları ve asla da anlayamayacakları tek şey Türk Milleti’nin şehitlik mertebesini en yüce makam kabul etmesidir. Bu gücün önünde hiçbir şeyin de durması kabil değildir” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat