Karacabeyli Şehit Unutulmadı

Bursa 3 Eylül 2016 21:09
Videoyu Aç Karacabeyli Şehit Unutulmadı
A
a

Şırnak'ta Teröristlerle Çıkan Çatışmada Şehit Olan Uzman Çavuş Cemil Turan'ın Adı, Memleketi Bursa’Nın Karacabey İlçesinde Bir Okula Verilmesinin Ardından Şimdi De Parkta Yaşayacak.

Şırnak’ta teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Uzman Çavuş Cemil Turan’ın adı, memleketi Bursa’nın Karacabey ilçesinde bir okula verilmesinin ardından şimdi de parkta yaşayacak.
Yeniköy’de iki otopark, kadınlara hizmet verecek plaj ve Bayramdere’de şehit Jandarma Uzman Çavuş Cemil Turan’ın adına yaptırılan park hizmete açıldı. Açılış törenine AK Parti Bursa Milletvekili Zekeriya Birkan, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, sivil toplum temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Başkan Ali Özkan, "Modern ve müreffeh Karacabey hedefi için çalışıyoruz. Açılışlar hız kesmeyecek. Önümüzdeki günlerde de ilçe halkının karşısına yeni yatırım ve proje müjdeleri ile çıkacağız” dedi.
Karacabey’in son yıllarda her yönüyle atağa geçtiğini hatırlatan Başkan Ali Özkan, ilçeye değer katacak projeleri bir bir hayata geçirdiklerini vurgulayarak, ilçe halkının refahı ve mutluluğu için var güçleriyle çalışmaya devam edeceklerini söyledi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat