Loading...

Karataş: "Kalkınmak İçin Üreteceğiz"

Ekonomi 15 Şubat 2018 16:25
Videoyu Aç Karataş: "Kalkınmak İçin Üreteceğiz"
A
a

Fatsa Ticaret Ve Sanayi Odası Başkanı Tayfun Karataş, Organize Sanayi Bölgesinde Gün Geçtikçe İstihdamın Artması Bölgemiz Ekonomisini Güçlendiriyor. İkinci Etap Osb’Mizle Birlikte Burada Çalışacak Kişi Sayası Artacak Ve Ekonomimiz Üreten Bir Sanayiye Dayalı Olacak” Dedi.

Fatsa Ticaret ve Sanayi Odası(FATSO) Başkanı Tayfun Karataş, “Fatsa üretiyor, Türkiye kazanıyor. Kalkınmak için üreteceğiz” dedi.
Organize Sanayi Bölgesinde(OSB) gün geçtikçe istihdamın arttığını belirten Tayfun Karataş, ikinci etap OSB ile birlikte burada çalışacak kişi sayısının daha da artacağını vurguladı. Fatsa Organize Sanayi Bölgesine çok önem verdiklerini belirten Karataş, “Fatsa OSB’mizde çok şükür 3 bin 700 çalışana ulaştık. Yatırım yapan her firmamızdan teşekkür ediyoruz. 700 çalışan Fatsamızın dışındaki ilçelerimizden yani Ordu, Ünye, Çaybaşı, Çamaş, Çatalpınar ve hatta Terme ilçesinden gelmektedir. Kısacası sadece Fatsa’ya değil bununla birlikte bölgeye hizmet etmektedir. Yeni oluşacak OSB ile de hedef 12 bin istihdamdır. Fatsa üretiyor, Türkiye kazanıyor. Kalkınmak için üreteceğiz” diye konuştu.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat