Kavşak şekilleniyor

Orhangazi 18 Ekim 2016 19:26
Videoyu Aç Kavşak şekilleniyor
A
a

Orhangazi Belediyesi, Alis Park bölgesi olarak bilinen Atatürk İlköğretim Okulu kavşağı ile sitelere doğru giden caddenin birleştiği noktada bir de yeni kavşak çalışması başlattı. Buna göre çalışma kapsamında ana yol Yalova istikametinden gelip eski kaymakamlık lojmanından şehir merkezine giriş noktasında ekipler genişletme çalışması yapacak.

Orhangazi Belediyesi, Alis Park bölgesi olarak bilinen Atatürk İlköğretim Okulu kavşağı ile sitelere doğru giden caddenin birleştiği noktada bir de yeni kavşak çalışması başlattı. Buna göre çalışma kapsamında ana yol Yalova istikametinden gelip eski kaymakamlık lojmanından şehir merkezine giriş noktasında ekipler genişletme çalışması yapacak. Ana yol girişindeki yol genişletilecek. Şehir merkezine girişten sonra ise Atatürk İlköğretim Okulu ile Alis Park girişinin kesiştiği noktada yeni bir kavşak çalışması yapılacak. Bu bölgedeki çalışmalar ise başlatıldı.
ÇAĞLAYAN’DAN İNCELEME
Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, meclis üyesi İlhan Kılıç ile birlikte Alis Park girişindeki noktada başlatılan çalışmaları yerinde inceledi. Ekiplerden bilgi alan başkan Çağlayan, ana yoldan şehir merkezine giriş bölgesindeki yolun genişletilerek ana yoldan girişi rahat bir şekilde yapılmasını sağlayacaklarını ifade etti. Başkan Çağlayan, ayrıca Atatürk İlköğretim Okulu ile Yalova Caddesi’nin birleştiği noktadaki kavşağı da yenileyeceklerini, siteler bölgesine giden yolda da yeni orta refüj çalışması yapılacağını kaydetti. Başkan Çağlayan, kavşak çalışmasının tamamlanması ile birlikte bölgenin son derece modern ve ilçeye yakışır bir kavşağa kavuşacağını ifade etti.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat