Loading...

Koltukta kalitenin adı: Roze Sofa

İnegöl 13 Haziran 2018 22:02
Videoyu Aç Koltukta  kalitenin adı: Roze Sofa
A
a

Mobilya sektörünün lokomotifi İnegöl’ün önde gelen işletmelerinden olan Roze Sofa Koltuk, kaliteyi dünyayla buluşturmaya devam ediyor.

İnegöl'ün önde gelen mobilya işletmelerinden biri olan Roze Sofa Koltuk, Türkiye ve dünyanın her yerine kalite ulaştırıyor. Sektördeki 5 yıllık tecrübesiyle Almanya, Fransa ve Amerika gibi ülkeler başta olmak üzere tüm dünyada adından söz ettiren işletmenin sahibi Murat Zor ile Roze Sofa Koltuk'u konuştuk. Tecrübeli işletmeci, “İnegöl, mobilyanın tüm dünyaya yayıldığı yerdir. Bu yüzden burada kalite standartlarınızı her zaman yüksek tutmalı ve müşterinin zevkine hitap etmelisiniz. Biz de bu anlayışla 5 yıldır mobilya sektöründe kaliteyi ve tasarımı müşterilerimizle buluşturuyoruz” şeklinde konuştu.“KALİTEYİ ARTTIRDIK”

Üretim ve ulaştırma aşamasında müşterilerin taleplerini ön planda tuttuklarına vurgu yapan Zor, “Müşteri sizin ürettiğiniz mobilyayla yıllarını geçiriyor, ona bir ücret ödüyor ve bir beklenti içerisinde oluyor. Bu beklentiyi boşa çıkarmamak adına müşteriye kulak veriyoruz. Evini güzelleştirecek en güzel tasarımı, en güzel rengi müşterinin kendisi bilir. Biz de bu sebeple müşterinin siparişine göre üretim yapıyoruz” dedi. Almanya, Fransa ve Amerika başta olmak üzere birçok ülkeye de ihracat yapan Roze Sofa Koltuk'ta üretimin aşamalarını aktaran deneyimli işletmeci Zor, şu şekilde konuştu: “Biz bu sektörde her geçen gün kaliteyi arttırarak var olduk.  Bu da kullandığınız malzemenin dayanıklılığıyla doğrudan ilgilidir. Ürünlerimiz bize sıfır ağaç/kereste olarak geliyor. Genellikle gürgen ağacı kullanıyoruz. Daha sonra ağacımızı dilimletip, boylatıyoruz ve iskelet halini almış oluyor. Son işlem olarak da döşemeyi yapıyoruz ve ürünümüz güvenli bir sevkiyat için hazır hale geliyor.” 
Kaynak : Ezgi Özdaş - ÖZEL HABER
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat