Loading...

Körfez’De Modern Muhtarlıklar İçin İlk Kepçe Vuruldu

Türkiye 21 Eylül 2017 13:19
Videoyu Aç Körfez’De Modern Muhtarlıklar İçin İlk Kepçe Vuruldu
A
a

Körfez Belediyesi, İlçede İhtiyaç Duyulan Mahallelere Vatandaşların Daha İyi Ve Sağlıklı Hizmet Alınabilecekleri Tek Tip Muhtarlık Binaları İçin Çalışmalara Başladı.

Körfez Belediyesi, ilçede ihtiyaç duyulan mahallelere vatandaşların daha iyi ve sağlıklı hizmet alınabilecekleri tek tip muhtarlık binaları için çalışmalara başladı.
Körfez Belediyesi Başkanı İsmail Baran’ın talimatıyla ilçedeki muhtarlık binaları tek tip hale getirilerek vatandaşların daha rahat ve sağlıklı hizmet alması hedefleniyor. Toplamda 51 metrekarelik alana sahip olacak muhtarlık binaları, vatandaşın ve mahalle muhtarlarının her türlü ihtiyacını karşılayacak biçimde tasarlandı. Körfez Belediyesi Etüt Proje Müdürlüğü ve Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında ilk muhtarlık binalarının Cumhuriyet Mahallesi ve Naipli Köyü’ne yapılması için çalışma başlatılmıştı. İlk kepçe Cumhuriyet Mahallesi’nde vuruldu. ‘Konak’ görünümündeki muhtarlık binaları için ihtiyaçlar doğrultusunda diğer mahallelerde de çalışma yürütülecek.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat