KTSO ve KTB'den öğrencilere yardım

Karacabey 28 Kasım 2016 18:52
Videoyu Aç KTSO ve KTB'den öğrencilere yardım
A
a

Karacabey ticaret borsası ile Karacabey ticaret ve sanayi odası’nın geleneksel hale gelen eğitim yardımları bu yıl da ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin katkısı ile gerçekleştirilen eğitim yardımı kapsamında alınan kışlık botlar, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü koordinasyonunda ilçe merkez ve köylerimizdeki okullarda tespit edilen ihtiyaç sahibi öğrenciler teslim edildi.

“DESTEK OLMAKTAN KIVANÇ DUYUYORUZ”
KTB ve KTSO yetkilileri tarafından yapılan açıklamada; “Oda  ve Borsa olarak eğitim yardımları  kapsamında Karacabey merkezinde ve köylerimizde bulunan okullarda öğrenim gören ihtiyaç sahibi öğrencilerimize teslim etmek üzere 2 bin 300 adet kışlık bot alımı gerçekleştirdik. Okullardan alınan listelere göre de bu botların öğrencilerimize teslim ettik. Bu vesileyle Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği bünyesinde faaliyetini sürdüren İlçe Borsa ve Odası olarak öğrencilerimize bir nebze de olsa destek olmaktan kıvanç duyuyoruz. İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Dingin başta olmak üzere okul müdürlerimize ve öğretmenlerimize sağladıkları katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.” ifadeleri yer aldı.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat