Lazer lipoliz teknolojisi

Bursa 20 Kasım 2016 16:38
Videoyu Aç Lazer lipoliz teknolojisi
A
a

Türk kadını için bölgesel yağların fazla kilolardan daha büyük bir sıkıntı oluşturduğunu belirten uzmanlar, cerrahi operasyon için mutlaka bir uzman desteği gerektiğine dikkat çekti.

Prof. Dr. Mesut  Özcan, lazer lipoliz teknolojisi ile yağ hücrelerinin parçalanabildiğini  ifade ederek, "Lazer lipoliz uygulamasında ana prensip, esas olarak lazer ışığı ile doğrudan yağ hücresinin zarının patlatılmasıdır. Lazer lipoliz yönteminde lazer enerjisi ile yağ hücreleri parçalanarak dağılıyor. Tabi bu sırada alt deriyi de etkileyen lazer enerjisinin kollajen ve elastik liflerin üretimini tetikleyerek doku kalitesini arttırdığı klinik olarak da onaylanmıştır” dedi.
“BU SÜREÇTE HASTALAR HAYAT  TARZLARINI DEĞİŞTİREREK YEDİKLERİNE İÇTİKLERİNE DİKKAT ETMELİ VE İÇİNDE MUTLAKA SPOR OLAN BİR YAŞANTI TERCİH ETMELİDİR”
Lazer lipoliz uygulaması yapılacak kişilerin çok dikkatli seçilmesi gerektiğini belirten Özcan, “Birkaç bölgesinde az veya orta seviyede yağ birikimi olan hastalar uygun adaydır. Lazer lipoliz uygulamasında 3-6 ay arasındaki süreçte istenen sonuç alınabilir. Genellikle biz bu süreyi beklememek için lazer lipoliz ile liposuction yöntemini birlikte kullanabiliyoruz. Ancak bu süreçte hastalar hayat tarzlarını değiştirerek yediklerine içtiklerine dikkat etmeli ve içinde mutlaka spor olan bir yaşantı tercih etmelidir” şeklinde konuştu.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat