LİMAK’tan ‘Yuvam Güvende’ kartı

Bursa 20 Haziran 2017 12:34
Videoyu Aç LİMAK’tan ‘Yuvam Güvende’ kartı
A
a

2017 yılını müşteri memnuniyeti ilan eden Limak Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytaç, usulsüz kullanıma, esnek fatura ve “Yuvam Güvende” kartıyla ilgili bilgi verdi.

Limak Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac, Ramada otelde iftar verdi. Aytaç, iftar öncesinde usulsüz kullanım, esnek fatura ve “Yuvam Güvende” kartıyla ilgili bilgi verdi. Limak Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac, görevli tedarik şirketi olarak Bursa başta olmak üzere Balıkesir, Çanakkale ve Yalova illerinde hizmet verdiklerini, ayrıca Enerji Piyasası Düzenleme Kurumunun (EPDK) 2017 yılı için belirlediği yıllık 2400 kWh elektrik tüketimini gerçekleştiren serbest tüketicilere,Türkiye’de elektrik satışını gerçekleştirdiklerini ifade etti. Aytaç, Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova’da 3 milyon müşterilerinin bulunduğunu, bunların 26 bin kadarını serbest tüketicilerin oluşturduğunu ve Türkiye’de 50 ilde elektrik satışını gerçekleştirdiklerini anlattı.
USULSÜZ ELEKTRİK KULLANIMI          
Usulsüz kullanıma vurgu yapan Aytaç, “Elektrik Piyasası Müşteri Hizmetleri Yönetmeliğinde usulsüz elektrik kullanımı başkasının adına olan elektrik aboneliğini kullanmak olarak tanımlanmıştır. Bu durumdaki müşterilerimizin kendi adına sözleşme yapmaları gerekmektedir. Kendi adına sözleşme imzalamadan elektrik kullanıldığının tespit edilmesi halinde ise kesme/bağlama bedelinin 5 (beş)  katı bedelle (131,56 TL) cezalandırma ve elektrik kesilme işlemi uygulanır. Bursa’da usulsüz kullanım sayısı 23 bin 623’tür” dedi.
 
Kaynak : HASAN KARABULUT/ ÖZEL HABER
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat