Madde bağımlıları Kızılay kampında tedavi edilecek

Bursa 2 Aralık 2016 12:48
Videoyu Aç  Madde bağımlıları Kızılay kampında tedavi edilecek
A
a

Mudanya'daKızılay kampı uyuşturucu bağımlılarının tedavisinde kullanılacak. 


Bursa Valiliği Uyuşturucu ile Mücadele İl Kurulu toplantısında alınan karar gereği, Mudanya’nın Altıntaş mevkiindeki Kızılay kampı rehabilitasyon merkezi olarak şehre kazandırılacak. Toplantıda, Bursa'da uyuşturucu ile mücadelede kurumların tespit ettikleri sıkıntılar ve alınması gereken tedbirler görüşüldü. 12 maddelik kararlar arasında, yıllardır denizden uzak yerlerde okuyan öğrenciler ile engelli çocukların yaz aylarında ağırlandığı Kızılay kampının uyuşturcu bağımlılarının tedavisinde kullanılması da yer alıyor.


Mudanya’daki Kızılay kampı ve Gemlik Özel Eğitim Merkezi Komutanlığı hava kampı yerleşkelerinin fizibilite çalışmalarının yürütülmesi istendi.
En son 2013 yılı Haziran ayında gençlerin tatillerini geçirdiği Kızılay kampının madde bağımlılarını yeniden hayata kazandırmak için kullanılmak istenmesi Mudanyalılar tarafından memnuniyetle karşılandı.
1000
icon
Filiz kormaz gül 3 Ocak 2017 00:25

Size nasil ulasabilirimii

1 0 Cevap Yaz
Filiz kormaz gül 16 Aralık 2016 11:56

Yorumlari kayit ermiyorsunuz

1 0 Cevap Yaz
Filiz kormaz gül 16 Aralık 2016 10:38

Merhaba benim kardesim madde bagimlisi bir çok yöntem denedik ama sonuc vermedi daha öncede tedavisi oldu fakat kisa surdu ve yine sonuc alamadik icmedigi zamansurekli asabiyet ailye şiddet ictigi zaman bayginlik ve zaman zaman krizlleri oluyor lütfen yardim edin bu konuda

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat