“Cumhuriyet kazanımcıları” Siz Kimsiniz!

28 Ekim 2016 21:01
A
a
Bir süredir çeşitli illerde “Cumhuriyet kazanımları” adı altında bir dizi etkinlikler yapılıyor. Bursa’mızda da aynı başlık adında yapıldı, en son balo ile bitirdiler. Davet edilen misafir eski General İlker Başbuğ. Programı hazırlayan Rotary Kulübü.. İsmi açıklanmayan 16 kulüple beraberce! Yani halkın anlayacağı dille Masonlar.
Başbuğ, Almira Otel’de konferansını vermiş. Cumhuriyet balosu adı altında da Podyum parkta bir etkinlik yapılmış, ev sahibi Çekirge Rotary Kulübü. Balo öncesi “çok kıymetli” tarihçi ve akademisyenlerin sunumu tertiplenmiş.
Uzun zamandır takip etmekteyim, mason localarının programlarında kullandıkları dil, işaretler, konu başlıkları kimsenin bir şey anlayamayacağı bir iki kelam et dense “ee, şey” den başka bir kelime kullanılamayacak türden. Hal böyle olunca cümle de kurulamamış oluyor. Kimse de anlayamıyor. 
Siz kimsiniz? Nedir sizin meseleniz? Kime hizmet etmektesiniz? Türkiye dışındaki bağlantılarınız nedir? Kimlerle dostsunuz? Amacınız ne? 1 Dolar’daki hangi kademedesiniz? Luzifer neyiniz oluyor? Hiç kimsenin anlayamayacağı bir tarza neden ihtiyaç duyuyorsunuz?
Öldüğünüzde cesedinizin Zincirli Kuyuya mı, Bülbül Deresine mi gömülmesini isteyenlerdensiniz?
Tekrar etkinliğinize bir göz atalım!
İlker Başbuğ ismi görev süresi devam ederken yahudilerin “ağlama duvarında” resim çektiren Türkiye’deki basında yer alan bir şahıs. Aslında Mescid-i Aksa’da aynı gün namaz kıldığı da söyleniyor, peki neden ağlama duvarında poz verirsin, kime mesaj veriyorsun. Tabi verdiği pozun masonik oluşumların kendisini davet etmesinde bir payı olsa gerek.
Cumhuriyet kazanımları demişler: Orhan Pamuk’un bir gün “cumhuriyeti biz kurduk” söylemi aslında “Beyaz Türklerin” kurduğu mesajını vermek mi oluyordu? Bu temel üzerine mi kazanımlar sıralanıyor konferanslarda.Sormak lazım; Şerife Bacıyı tanır mısınız? Ya Erzurumlu Fatma’yı, Peki Halim Çavuş sanılan Halime Bacı’yı? Antepli Şahin’i,  Sütçü İmam’ı, Yörük Ali’yi (rütbeli komutanları isimleri bilindiği için zikretmiyorum) tanıyor musunuz? Bilecik ilimizin Akgün köyündeki gibi mezarlıklara erkek cesedi defnedilmeyen Anadolu’ya bir sorunuz kazanımları.
22 Milyon km kare toprak vatan iken oynanan oyunlar neticesinde, 784 bin km kareyi her türlü olumsuzluklara rağmen vatan olarak bize bırakan kahramanlara sormalıyız kazanımlarımızı. Onlar evden ayrılırken “Ölsek de sevinin eve dönsek de” dediler ve gittiler.
Cumhuriyetin masonlarla hiçbir ilgisi yoktur, Cennet Vatanımızın ev sahibi yedi, bölgesiyle her ırktan vatandaşımızdır.
Konu insanlık ise dünyaya gösterenler bizleriz; konu savaş ise, işte Malazgirt, işte Çanakkale ve Kurtuluş savaşı.
Hodri meydan*
 
1000
icon
Hikmet alb 29 Ekim 2016 01:09

NE YAZIKTIR Kİ HERKES KENDİSİNE VERİLEN ROLÜ OYNIYOR OYNATAN KİŞİLER AYNI OLDUĞUNU UNUTMAYALIM PERDENİN ARKASINDAKİ GÜÇ BU KİŞİLERİ MENFEAT KARŞILIĞI SEÇER VE YETİŞTİRİR BİZLERE DE ADAM DİYE TAKDİM EDER İSTİKLAL SAVAŞIMIZDA BİZİMLE SAVAŞMIŞ KAYBETMİŞ GÜÇLERİN BİZE AİT DEĞERLERİMİZİ YOK EDEREK BİZİ PARÇALAYIP YOK ETMEK İSTİYORLAR ONLARDA BU KUYRUK ACISI VARKEN DOSTLUKTAN BAHSETMEK ÇOK GÜLÜNÇ GELİYOR DEVLETLERİN DOSTLUKLARI KARŞILIKLI MENFEATLER İLE DOĞRU ORANTILIDIR DEVLETİNİ VE MİLLETİNİ SEVEN HERKES ÇOK UYANIK OLMALIDIR BURASI BİZİM VATANIMIZ OLUP ATALARIMIZIN MEZARLARI BURADA OLDUĞUNA GÖRE KARDEŞCE BİRBİRİMİZE KENETLENİP BU HAİNLERE KÖTÜLÜK YAPMALARINA FIRSAT VERMEMELİYİZ

0 1 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat