Ağlasak mı ağıt mı yaksak

23 Ekim 2016 21:24
A
a
Yaşadığımız çağda içimizin kaldıramayacağı olaylar oluyor. Dedelerimizin askerlik yapmak için gittiği Irak’ta Bağdat’ta yaşanan acılara dökülen gözyaşı dinmeden, Suriye’de aynı acılar yaşanmaya başlandı. Zaten her yıl Ramazan yaklaşınca dünyayı sömüren emperyalist/Siyonist kafirler yaptıkları zulümle Müslümanların fitre ve zekatlarını nereye verileceğini işaret ediyorlar.
İslam coğrafyasında zulüm hiç eksilmeden artarak devam ediyor.
Ne zamana kadar devam eder? İsrail’in bütün dünyanın zenginliklerine kavuşması ve Kudüs başkentli bir dünya yönetimine sahip hale gelmesi hedeflenmiş. Tabi bir hedefe ulaşılabilir ancak devamlılığın sağlanabilmesi gerekli. Bunu için bir dizi tedbirler alınmalı. Kendi nüfusları her yere yönetici atamaya yeterli olmadığı için kendilerine sadık kalacak bazı insanları (işbirlikçileri) kullanmaları lazım. Kendi nesilleri dışındaki insanların “kır hayvanıdır” diye inandıklarından dolayı, bütün insanlığı sürüler gibi gütmek istiyorlar. Çalıştırdıkları çobanlarla/işbirlikçileriyle “yola devam” etmekteler.
Hedef belirlemişler, BOP! Siyonistler hedeflerini elleriyle bozdukları kutsal kitaplarına uygun yapmaktalar. Mesela İsrail devleti kurulunca” büyük karakuşların Beni İsraillileri ülkelerine taşıyacaklarını yazmışlar”, bunun gerçek olması için de dünyanın çeşitli yerlerinden İsrail’e Yahudileri taşıyan uçakları siyaha boyamışlar. Siz hiç domuz gribi, kuş gribi, olan bir Yahudi duydunuz mu? Laboratuvarda özel mikrop üretiyorlar ve Yahudi olmayan insanlara bulaştırıyorlar. Yine soralım hiçbir Yahudiyi kene ısırdı diye bir haber duydunuz mu?
Duyamazsınız. Bütün bu çalışmaları yapıyorlar ardından çocuklarına dönüp “gördünüz mü bak biz gerçek insanlarız, onlar hayvandılar bize hizmet etmeleri için evrim geçirdiler” diyorlar.
Az uyuyup çok çalışıyorlar, çalışmalarıyla ifsat yapmak dünyaya hakim olmak amacındalar, yeryüzünün efendileri olduklarının iddiasındalar. Bulundukları ülkelerde kendileri” beyaz Türkler-beyaz İngilizler” gibi isimlerle tanıtma gereği duyuyorlar.
Yaptıkları çalışmalarla bizi biz yapan değerlerden uzaklaştırıyorlar adım adım.
Bizi biz yapan değerler mi? İslam’dadır.
Doğan kız çocuğunu diri diri toprağa gömen bir kişiyken, Adelet-Hak-Hukuk söz konusu olunca Hz. Ömer RA hala gönümüzde saygıyla/rahmetle anılıyor, bu değişimin sebebi bir sözdür. “La ilahe illallah Muhammeden Resullullah’tır, İslam’dır.
 Gelelim günümüze.
İslam coğrafyasında kan-gözyaşı-hak ihlalleri alabildiğine devam ediyor. İnsanlar diri diri ateşe atılıyor, evleri başlarına yıkılıyor, çocukları “büyüyünce terörist olurlar” diye öldürülüyor, kızlara tecavüz ediliyor, erkek çocuklara bile. Hamile kadınların karnındaki çocuklar kız mı erkek mi diye iddialara tutuşulup canlı canlı annelerin karınları yarılıyor. Müslümanlar vahşi hayvanlara parçalatılıyor.
Ülkemizde henüz bunlar yaşanmıyor, yüz yıl önce dedelerimiz yaşamışlar unutmayalım. Şimdilerde ise canlı yayında 3,5 yaşındaki bebeye tecavüz ettiğini söyleyen başka caniler var. Yavru kedilere tecavüz edecek kadar alçalmışlar da. Telefonuna 20 TL’lik kontör yüklediği için bakireliğini kaybeden kızlarımızda..
Bu insanlar kim, nereden geldiler, kimin çocukları bunlar? Bu olaylara karışmış olanlar “Esfele safilin (hayvandan da aşağılık olanlardır)”
İslam coğrafyasında yaşananlara ağıtlar mı yakmalıyız, yoksa, Osmanlının Torunlarının maneviyat/ahlak/insanlıktan yoksun hale geldikleri için ağlamalı mıyız!
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat