Loading...

CHP seçmeni isyan bayrağını açtı!

6 Şubat 2018 22:00
A
a
“Zeytin Dalı Harekâtı mesafe aldıkça CHP sancılanmakta, korkuya kapılmaktadır. Türkiye fiilen cephededir, gelin görün ki, cephe gerisine pusu kuran CHP tezvirat tekeri çevirmekte, tefrika tefi çalmaktadır. CHP, PKK’yla yatmış, PYD-YPG’yle uyanmıştır.”
 
Devlet Bahçeli geçtiğimiz günlerde gerçekleri haykıran bu twiti attı.
 
 
“Lafa gelince Atatürk’ün partisiyiz deyip konu açıldı mı, 95 yıllık parti olduklarından bahsederler. Oysaki CHP Genel Başkanı’yla, parti sözcülerinin ifadelerine bakarsak ne Milli Mücadele’yle ne Türkiye’nin kurtuluşuyla bunların en ufak ilgisinin olmadığı açığa çıkmakta” diyerek bize tercüman oldu.
 
CHP’den, hem FETÖ ile mücadelede hem PKK ve onun Suriye kolu YPG konusunda ortak ve milli tavır beklerken, dün Kılıçdaroğlu CHP Kurultayı’nda oyun çoğunluğunu alarak partideki koltuğunu garantiledi. Sekiz seçim kaybeden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun seçilmesinin akabinde CHP taraflı sayfalara ve twitlere göz gezdirdim.
 
CHP’de, teşkilat hariç oy veren seçmenin, Kemal Kılıçdaroğlu’nun oy çoğunluğu ile  seçilmesine ciddi derecede tepki var. Öyle ki; Kemal Kılıçdaroğlu’nun AK Parti projesi olduğunu düşünülüp, CHP’nin oy almaması için AK Parti’nin desteklediğine dair anketler bile yapılmış. O kadar acınası durumdalar yani…
 
Hele bir twit vardı ki, tıpkı Devlet Bahçeli’nin twitini destekleyen türden... Kılıçdaroğlu’nun alenen teröre destek verdiği ve buna rağmen tekrar genel başkan seçildiği için oy vermeyeceğini yazmış bir CHP seçmeni...
 
CHP seçmeni, Kemal Kılıçdaroğlu’nun seçilmesinden ciddi derecede rahatsız. Kılıçdaroğlu'nun yıllardır (CHP seçmenine göre) yaptığı gaflarla, hem de açıktan teröre destek vermesi ve ciddiyetsiz duruşuyla kan kaybettiği için iktidar olamadığı görüşünde...
 
CHP seçmenini bekleyen büyük bir sürpriz var! CHP’nin asıl amacını ve son 90 yıldır hangi odaklara hizmet ettiğini ve milletin hakkını nasıl gasp ettiğini ve neden yürüyüş yaptıklarını öğrenince tümü CHP’yi silecekler.
 
En azından bugüne kadar Atatürk’ün partisi olduğuna inanıp oy veren seçmen, yüzlerine tükürecek.  İnanmayanlar, İş Bankası’na hissedar olan bir lojistik sahibine sorabilir.
 
CHP’nin nasıl ikiyüzlü politika sergilediğini, hangi siyonist oluşumlara ve kimliklere milletin paralarını verdiğini, FETÖ ile ittifakını, HDP ile aldığı kararları, Kemal Kılıçdaroğlu’nun Londra ziyaretinin ayrıntılarını ve CHP’nin yaklaşık yüz yıldır hem ülkesine, hem milletine hem seçmenine nasıl ihanet ettiğini  tüm Türkiye öğrenecek!
 
 
CHP tarih sahnesinden silinir mi bilmiyoruz ama hainlerin tarih çöplüğüne gömüleceğinin farkındayız.
 
Tehdit de etseler, mahkemelere de verseler, psikolojik harp da yapsalar; ihanetin her oluşumuna karşı yapmamız gerekenleri yapmaya devam edeceğiz. Sonumuzu düşünseydik; 15 Temmuz’da Sn. Cumhurbaşkanımız sokağa davet etmeden evlatlarımızla vedalaşıp şehit olmak için sokağa çıkmazdık.
 
Bu ülkede adaletin tecelli etmesi için konuşan ve yazanların sayesinde Türkiye siyasetinin şekillendiğinin de farkındayız. ‘Benim kriptom iyi seninki kötü’ anlayışı,  Sn. Cumhurbaşkanımızda yok. E bizde de korku olmadığına göre tüm hainlerin tarihin çöplüğüne nasıl gömüldüğüne hep beraber tanıklık edeceğiz. Yeter ki milletim bizleri yalnız bırakmasın.
 
Selamet ile…
 
 
 
1000
icon
Murat ATAK 7 Şubat 2018 09:47

90 yıldır derken, diyorsunuz ki Atatürk ile başlayan süreçte CHP ihanet içerisindeydi. Tarih bilginiz mi yok matematik mi bilmiyorsunuz yoksa sorununuz nedir?

1 0 Cevap Yaz
Cevdet 7 Şubat 2018 04:25

Doğru söze ne denir yüreğine sağlık kardesim

0 1 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat