Fatih Erbakan 3 Eylül Cumartesi günü Bursa’da

1 Eylül 2016 22:05
A
a
Öncelikle merhum Necmettin Erbakan Hoca’nın sevdiği bir şahsiyetin kızının nikah törenine katılıp nikah şahitliği yapacak. Bilindiği üzre Bursa’mıza bir kızını gelin eden Necmettin Erbakan Hoca Osmanlının başşehri Bursa’ya bir ayrı önem verirdi.

Prof. Dr. Necmettin Erbakan Vakfı Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan’da merhum babası gibi Bursa’ya sıkça ziyaretiyle büyük önem verdiğini gösteriyor. Kendileri çeşitli vesilelerle yılda 8-10 kez Bursa’da oluyor.

Nikah töreninin ardından Erbakan Vakfı Bursa İl Başkanı Sayın Naim Öztürk Bey’in bilgilendirmesine göre, birkaç ziyaret ve Yıldırım temsilciliğinin açılışının gerçekleştirileceğini belirtti. Daha önce Yenişehir ve Kestel Temsilciliklerinin açılışını gerçekleştiren Erbakan Vakfı Bursa’da 17 ilçede temsilcilik atamaları gerçekleştirilmiş. 4 ilçede temsilcilik binasının olduğunu söyleyen İl başkanı sayın Öztürk “3. Temsilcilik binamızın resmi açılışını gerçekleştireceğiz, daha önce açılan temsilciliklerimiz gibi Yıldırım Temsilciliğimizi de Genel başkanımızla açacak olmamız ve Genel Başkanımız Erbakan’ın Bursa’mızda olması bizi heyecanlandırıyor” dedi.

  Açılışı yapılacak Yıldırım temsilciliği Başkanı Sayın Murat Kolancı Bey’den çalışmalarla ilgili bilgi edindik. “Yıldırım ilçe başkanlığı görevi bize tebliğ edildiği günden itibaren kolları sıvayıp gayretli bir çalışma içerisine girdik. Genç bir ekibimiz var. Erbakan Vakfı olarak Milli Görüş misyonunu nesillere doğru aktarılması düsturu ile çevremizde zararlı işlerin faydalıyla yer değiştirmesi, çirkinliklerin yerine güzelliklerin imar edilmesi, yanlış uygulamalardan vazgeçilerek doğru istikamete yönelinmesi, haksızlık ve hukuksuzluğun kol gezdiği dünyamızda adaletin tesis edilmesi bizim öncelikli meselemizdir, Yıldırım İlçemiz kendine öz yapısıyla Erbakan Vakfı’nı benimsemiştir. Biz Merhum Liderimiz Necmettin Erbakan Hocamızın yolunda Erbakan Vakfı Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan’la birlikte yürüyeceğiz ve Milli Görüş’ün kimyasından fiziğinden özünden asla taviz vermeyeceğiz, verilmesine de müsaade edemeyiz. Cumartesi günü Genel Başkanımızla dualarla ikramlarımızla Emirsultan Mezarlığının altında İncirli Caddesinde bulunan Erbakan Vakfı Yıldırım Temsilciliğimizi açacağız. Tüm Bursa’lı hemşehrilerimizi misafir etmeye hazırız.”
Açılış öncesinde binadaki eksikler giderilmesi, açılışın Bursa kamuoyuna duyurulması, davetiye dağıtımı, etkili fert ziyaretleri Yıldırım protokolünün davet edilmesi ikramların ayarlanması gibi çok hareketli bir hafta yaşanmış Erbakan Vakfı Yıldırım temsilciğinde.
Erbakan Vakfı genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan Bey nikah şahitliği Yıldırım Temsilciliği açılışı, İl Başkanlığı tarafından organize edilmiş, Erbakan Vakfı Bursa İl yönetimi ile daraltılmış olarak gerçekleştirilecek akşam yemeği sonrasında Osmanlı Payitahtı Bursa’mızdan ayrılacak.
Erbakan Vakfı Yıldırım Temsilciliği binasının açılışının hayırlara vesile olması ve insanlığa faydalı çalışmaların yapılması duasındayız.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat